Правоохоронці влаштували «маски-шоу» на фірмі президента ФК «Буковина»

1
3419
Загрузка...

Неймовірно, але факт – правоохоронці влаштували «маски-шоу» на фірмі президента ФСК «Буковина» Сергія Гринюка, який і в бізнесі, і в спорті, і в житті має практично бездоганну репутацію.

 

Що ж стало причиною «наїзду» на Гринюка? Припущення – не з приємних. Особливо після Революції Гідності…

Про «непонятки» за участю правоохоронців, які мали місце у ТОВ «ГріКо» у п’ятницю, 11.12.15, fakty.cv.ua розповів один з клієнтів фірми, який із зрозумілих причин не схотів назватися. За словами інформатора, зо три десятка правоохоронців «налетіли» на «ГріКо», оточили територію фірми, перекрили виїзд… Склалося враження, що там штаб-квартира якоїсь організованої злочинної групи, а не фірма, яка торгує будівельними матеріалами. Цей «переполох» налякав і клієнтів, і багатьох працівників «ГріКо». Хоча, як виявилось, для останніх такі «нальоти» не є новиною – останнім часом правоохоронці навідуються з подібними візитами ледь не перед кожним роком. Такі висновки наш інформатор зробив з випадково почутої розмови між працівниками, які констатували, мовляв, знову «приперлись» – як і минулого року перед Новим роком, цікаво, знову конкуренти «замовили» це?..

У цій «спец. операції» були задіяні представники СБУ, прокуратури, а також суд, який санкціонував обшук.

Кажуть, на фірмі, яка торгує будівельними матеріалами, правоохоронці шукали… контрабандні цигарки.

За словами інформатора, керівник «ГріКо» Сергій Гринюк тримався впевнено. Демонстрував непогане знання законів і давав розуміти, що «правоохоронні понти» вмикати не варто, бо «не на того напали».

Самих клієнтів на виході обшукували, що, звісно, було процедурою не з приємних.

З джерел на самій фірмі вдалося дізнатися, що правоохоронці дуже швидко «розповзлися» по території, по складах. Але оглядали вони лише візуально.

Цікаво, що за такою адресою (вул. Миколаївська, 40), яку приїхали перевірити, зареєстровано не лише ТОВ «ГріКо». Але до сусідів за номером правоохоронці, після відповідного зауваження, навідались лише формально. Тобто все вказувало на те, що «на прицілі» була конкретно фірма Гринюка.

Цигарок ніяких там вони, звісно, не знайшли. Зате багатьох рознервували. Одній з працівниць стало недобре, серце схопило, довелося надавати медичну допомогу.

Президент ФСК «Буковина» (на громадських засадах) і керівник ТОВ «ГріКо» Сергій Гринюк факт непланового масового візиту правоохоронців 11 грудня підтвердив. На запитання fakty.cv.ua, чи справді подібні «нальоти» відбуваються регулярно наприкінці року і чи справді є підстави припускати, що такі «наїзди» у правоохоронців «замовляють» конкуренти, Сергій Миколайович не став це спростовувати, але зауважив, що наразі не хотів би розвивати тему – мовляв, весь процес зафіксовано на відео, проте більше інформації зацікавленим представникам мас-медіа нададуть після вихідних.

Напевно, хто більш-менш знайомий з п. Гринюком або з його діяльністю, чудово розуміє, що влаштовувати на його фірмі «маски-шоу» – це, найімовірніше, схоже не на реальну боротьбу проти контрабанди, а на такий собі «правоохоронний беспредел»… І що змінилось після Революції Гідності, якщо подібні незрозумілі «нальоти» відбуваються регулярно, незалежно від кольору влади?..

Утім, зачекаємо офіційних відомостей і коментарів від правоохоронців та додаткової інформації (у т.ч. відео) від Сергія Гринюка.

fakty.cv.ua

***

Відео: Новий тренер «Буковини» – про комплексний підхід до підготовки резервів

***

Сергій Гринюк: Зроблені кроки до об’єднання стадіону і ФК «Буковина» в КП (відео)

***

Сергій Гринюк: Для ФК «Буковина» зараз найактуальніше питання – погашення боргів

***

Відео: Нові керівники ФК «Буковина» розказали, як рятуватимуть команду

***

Новий президент ФК «Буковина» у молоді роки грав у футбол… в Угорщині

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ