Відео: Керівник ДНР Захарченко назвав українських воїнів героями

0
918
Загрузка...

Керманич невизнаної українською владою та світовою спільнотою Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявив, що поважає своїх противників, і запрошує на переговори президента України Петра Порошенка.

 

Обраний на невизнаних виборах (крім як Росією) глава ДНР Олександр Захарченко на прес-конференції 20.01.15, за участю полонених українських військових, зазначив, зокрема, що, як і обіцяв підполковнику, з яким спілкувалися біля аеропорту, віддасть прапор України, і що зберуть всіх вбитих в аеропорту солдат української армії, кого зможуть зібрати, щоби передати їх, аби вони були поховані біля своїх рідних на своїй землі. Захарченко зазначив, що віддадуть всі почесті цим вбитим, тому що вони гідно боролись, «вони справді герої, по своєму, і як противників, ми поважаємо їх за героїзм і мужність».

А прапор Захарченко пропонує віддати президенту України Петру Олексійовичу Порошенкові з найкращими побажаннями.

«Шановні українці, ми не хочемо вас вбивати. Ми не хочемо вбивати нікого з вас. Не хочемо втрачати своїх друзів, своїх людей, своїх матерів і батьків, свої стариків. Одумайтесь», – звертається Захарченко до українців з інших регіонів України.

Багато хто вважає, що це все зроблено за «режисурою» Кремля.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

***

Цікавий коментар залишив знаний чернівецький журналіст, фотограф і учасник АТО Олександр Ткачук:

«Те що сьогодні відбулося, – це спецоперація інформаційно-психологічна. Це означає, що за допомогою інформації впливають на психіку людини і її сприйняття подій. Тепер аналіз: в останні дні відбулися жорсткі бої в Донецькому аеропорту, внаслідок чого терористам і російським військам вдалося захопити у полон кіборгів. Як їх вирішили використати? Якшо раніше полонених били, знущалися, допитували і обмінювали,то тепер у розрізі останніх подій вирішили використати більш ефективно. Впевнений, що без російських спецслужб не обійшлося. Так от терористи кіборгів полонили, після цього самі ж обстріляли тролейбус. Якшо є сумніви щодо цього, то теж наведу аргументи, район в якому це сталося знаходиться в глибокому тилу сєпарів, там боїв і обстрілів не відбувалося. Найближчі українські війська знаходяться за 15 км у Пісках. По отворах на тролейбусі і воронках в асфальті видно, що стріляли з міномета «Василек», який б’є максимум на 5 км, але точно не на 15 (youtube.com/watch?v=BJcDY1wij8Q). Цьому є два симоволічні, але й пов’язані аргументи. Перший – сьогодні День Соборності України, а ворог взяв за звичку до важливих українських свят робити жахливі теракти.

Друге – хотіли якось провести аналогію із Волновахою. Так от задача полягала в тому, щоб дегуманізувати українських воїнів і зробити з них нелюдів, а по-друге – гуманізувати себе, тобто прикинутися добрими, чесними і справедливими. Перше зробили чітко: полон – обстріл троллейбуса – кіборгів виводять до натовпу – до місця обстріляного тролейбуса. Який би ти не був свідомий і адекватний, але спрацьовують асоціації і емоції «зривають дах». Тому люди хотіли зробити самосуд. З приводу другого олюднення себе дивіться це (youtube.com/watch?v=orYtt4LYG00) Наші канали, звісно, цього не покажуть. Але все це для чого? Для місцевого населення на окупованих територіях і для російського населення. Звичайно, і нам хочеться в це повірити, але ВКЛЮЧІТЬ МІЗКИ! Ворог в час війни завжди обманює і маніпулює. ЗАПАМЯТАЙТЕ!

***

4-та хвиля: мобілізовують артилеристів, танкістів, стрільців, медиків, водіїв і Ко

***

У Чернівцях, на контрактній основі, створюють піхотний полк

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ