Загадка: хто з буковинських нардепів активно будується у «воротах Буковинських Карпат»?

1
359
Загрузка...

Про це масштабне будівництво у селі Виженка Вижницького району, яке називають воротами Буковинських Карпат, місцеві мешканці говорять активно «на кухнях» і менш охоче «на мікрофон».

«Як Ви думаєте, хто з буковинських народних депутатів так активно будується в Виженці?
upd … додав фотографії зсередини (не питайте,як дістав – не скажу) . Там у нашого правдоборця не один будинок, там каскад з чотирьох будинків, фасадна фарба під замовлення з Німеччини… по-богатому
upd 2 … додав фото майбутньої баньки нардепа. Зверніть увагу на кухню. така кухня,як пояснюють експерти коштує космічних для середньостатистичного українця коштів. Ну і при будівництві ( аякже інакше) наявна охорона…», – написав на своїй сторінці у Facebook політолог і громадський діяч Михайло Шморгун.

Тему прогнозовано підхопили засоби масової інформації. Ось одна з таких публікацій:

Бідний лідер “Народного фронту” будує декілька елітних маєтків

Одразу чотири будинки Бурбак зводить в одному із основних туристичних населених пунктів у Чернівецькій області.

Глава парламентської фракції “Народний фронт” Максим Бурбак активно розбудовується в селі Виженка Чернівецької області, яке вважається воротами Буковинських Карпат.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Михайло Шморгун.

Він зазначає, що нардеп там споруджує не один маєток, а цілий каскад з чотирьох будинків. Фасадну фарбу для будинків замовляють із Німеччини, а кухня, пише активіст з посиланням на експертів, коштує космічних для середньостатистичного українця грошей.

Як уже повелося у народних обранців, будівництво перебуває під надійною охороною.

Згідно із декларацією, Бурбак живе на саму лише зарплату нардепа, натомість його дружина є доволі успішним підприємцем. Саме вона є власницею земельної ділянки у Виженці площею 2474 кв. м та будинку на 82 кв. м. І, звісно ж, саме на дружину Бурбака записані ті чотири елітні маєтки (110, 115, 334 та 378 кв. м), які будуються.

Зауважимо, що споруджувати й декларувати будинки глава фракції “Народного фронту” розпочав у 2016 році, хоч земельна ділянка була придбана ще у 2006 році, – зазнанчається на ua1.com.ua.

Варто додати, що село Виженка є одним із основних туристичних населених пунктів Вижницького району й центром зеленого туризму Буковини. З 1859 року і до Першої світової війни Виженка була елітним австро-угорським курортом.

То що – не такою вже й складною виявилась ця «загадка», правда?..:)

fakty.cv.ua


***

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ