Знаний чернівецький лікар з понад 30-річним стажем заробив пенсію… 949 грн.:(

0
1701
Загрузка...

Відомий чернівецький лікар Анатолій Парнета, який, як зазначали, просунув далеко вперед клінічну рефлексологію та  повернув здоров’я і життя сотням людей, добрався до «пенсійного рубежу», де йому «засвітила» пенсія 949 грн.

Крім успішної лікарської практики (а він працював і у фізкультурному диспансері, і в ФК «Буковина»), Анатолій Іванович примудрявся певний період поєднувати роботу лікарем з тренерською діяльністю. Зокрема, працюючи в обласній школі вищої спортивної майстерності, Анатолій Парнета допоміг вихованці Геннадія Терехова Руслані Цихоцькій вийти на новий рівень результатів у стрибкових дисциплінах (тепер вона є і учасницею Олімпійських ігор), а донька і вихованка Олена побила деякі «бородаті» рекорди області

Якраз Олена Парнета і повідомила про цей «чудовий подарунок від держави» для знаного батька – у вигляді перспектив отримувати пенсію 949 грн. (мовою оригіналу):

«Из наболелого или просто размышления вслух: Последнее время руки опускаются от бессилия, а кулаки сжимаются от злости. Я каждый месяц жертвую на разные благотворительные проекты в совокупности не менее 10% от заработанного потом, нервами, но честным трудом. Я плачу налоги, “соцвнесок” для будущей “пенсии” как нам “впаривает” государство.

Когда помогаешь, то начинаешь замечать ещё больше тех, кто в помощи нуждается, а у тебя нет столько денег/времени/сил чтоб помочь всем нуждающимся и это жутко. Будто захлебываешься в этой печали, злости и бессилии.

А ведь есть те, которые заслуженные средства у нуждающихся отбирают и злости на этих упырей нет и управы тоже.

Вчера узнала, что у моего папы (врач с более чем 30-летним стажем) “заслуженная” пенсия 949грн! Карл! 949ГРН! И он последние 2 недели оббивает пороги госучреждений, архива, чтоб поднять в архиве историю его стажа ещё за советский период… И знаете что? Хех, наше государство “протеряло“ хренову тучу записей архивных и с ними и стаж моего папы. И теперь он, проработав кучу лет, не может подтвердить это и получить пенсию чуть выше.

На кой ляд я должна горбатиться на “соцвнесок“ в 740 грн ежемесячно? Ради какого? Давайте я лучше эти деньги отдам родителям, потому что кроме меня их никто не защитит и за них никто не подумает.
Зла на этих чиновничков не хватает, зла и дубины…

Все, пошла зарабатывать на “пенсию“….»

Зазначимо, що, до всього іншого, Анатолій Іванович є і соціально активним. Зокрема, активно підтримував (у т.ч. фінансово) Помаранчеву революцію і т.п.

А серед його вдячних пацієнтів, як спортивного лікаря, було й чимало титулованих спортсменів, в т.ч. чемпіон світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, чемпіон світу зі спортивного орієнтування Юрій Омельченко, рекордсменка України серед молоді в естафеті 4х100 м Севіль Ібрагімова, неодноразовий чемпіон України з бігу на різних дистанціях Ігор Сурла та інші…

Як вам така «гідна пенсія» для лікаря? «Вірною дорогою йдемо, твариші?» Або, як зазначив в емоційному матеріалі «друг» Саакашвілі, Порошенка і Ко Олександр Білоус, – головне не розхитувати ситуацію… Тобто просто терпіти і робити вигляд, що все добре, так і має бути, так?..

fakty.cv.ua


***

***

Нардепи підняли собі зарплату до 40 тисяч! Так і має бути? (опитування)

***

Матеріал про лікаря Анатолія Парнету:

Його рук бояться всі недуги

Але ними він просунув далеко вперед клінічну рефлексологію та  повернув здоров’я і життя сотням людей

До цього лікаря приїжджають з Іспанії, Італії, Англії, навіть з Америки, не кажучи вже про сусідні області. Чому? Бо він робить те, що не під силу навіть заморським медикам з їхньою фантастичною апаратурою.
Анатолій ПАРНЕТА повертає… молодість, тобто, той рівень  здоров’я, який людина мала раніше, і залюбки береться за випадки, від яких відмовилася офіційна медицина, коли медикаментозне лікування не дає жодного ефекту.
Робота Парнети просто заворожує результативністю. 
Якби не цей лікар, був би інвалідом
Історія 44-річного будівельника з Банилова-Підгірного Сторожинецького району звичайна  і водночас майже фантастична. Іван Михайлович СКАКУН оповідає таке:

– До Парнети мене привезли машиною і занесли на руках. Я вже нікому не вірив і до нього їхати не хотів. Віру в можливість одужання втратив. Адже перед Новим роком 2 місяці лікувався в Чернівцях у стаціонарі. Діагноз – кила хребта і запалення сідничного нерва. Потім спостерігався в Сторожинці. Мені літрами вводили знеболювальне, та ставало тільки гірше. Ліва нога перестала працювати. Чотири пальці на ній зовсім не відчував.  Лікарка у районі сказала, що доведеться ампутувати ногу. Мені вже пропонували інвалідність…

У такому плачевному стані я й потрапив до Анатолія Івановича. Він оглянув мене і сказав, що маю запальний процес у хребті з ураженням тканин, але через 4 місяці стоятиму на ногах. Відверто кажучи, в душі я не повірив лікарю. Але виходу іншого не мав, тож діти возили мене до Чернівців двічі на тиждень. І якими ж були моя радість та здивування, коли на 4-му сеансі я підвівся на милиці! Той день вважаю другим днем народження. Болі минулися. Повірте, мені вже більшого й не хотілося – достатньо того, що самостійно рухаюсь. Зате зараз витанцьовую на весіллях! Як і визначав Анатолій Іванович, одужання відбулося через 4 місяці. Переконаний: такий лікар даний людям Богом.

Прикметно, що нібито дивовижне зцілення Івана Скакуна –  це чергове звичайне диво з тих, які щодня творить чернівецький лікар-рефлексотерапевт. У вас, скажімо, хвора печінка? Тоді спеціаліст шукає зону її іннервації і допомагає організму відновити живлення. Проблеми із серцем? Їх вирішить поліпшення кровоживлення серцевого м’яза, ще й тиск знизиться. Замучив внутрішньочерепний тиск, хронічні запалення легень і ангіни? І це не проблема.  Навіть алергія та псоріаз не лякають лікаря. Натомість його рук бояться практично всі недуги.

– У чому полягає ваш метод? – цікавлюсь. – Поясніть, якщо можливо, дохідливо.
– Річ у тім, що існує дуже велика низка чинників, які блокують природний механізм самозахисту організму. Моє ж завдання – звільнити його і змусити запрацювати. Я роблю це через рефлекси і вегетативну нервову систему, яка присутня біля кожного органу, судинки, кістки,одне слово, – скрізь. Можливості методу дуже значні, щоби не сказати – необмежені. Бо він відновлює саморегуляцію організму.

– Як саме виглядає ваше ноу-хау?
– Найперше скажу, що воно вимагає об’ємних знань, бо треба достеменно знати весь людський організм, і чутливих рук, щоби знайти на тілі місця, де найбільш ефективно можна діяти на нервову систему. Роблю це руками, голками чи ін’єкціями з мікродозами ліків. Комбінацію впливів підбираю індивідуально під кожного хворого. Дітей, до речі, лікую тільки руками. межпозвоночная грыжа

– Анатолій Іванович, виходить, що ви підкорили такі поняття, як час і старість? Адже у ващих пацієнтів покращується слух, зір, відновлюється шкіра обличчя, перестають випадати волосся і навіть зуби у хворих на парадентоз.

– Певним чином (сміється). Розповім одну кумедну історію з практики. Лікував якось чернівчанку пані Сільву, вже не пам’ятаю прізвища, від головних болів. І попередив, що стан  шкіри її обиччя значно поліпшиться. Минув час, зустрічаю п. Сільву на вулиці. І вона мені зі сміхом розповідає, що її косметолог почала від неї вимагати зізнання, що вона, мовляв, зробила з обличчям – бо шкіра стала пружною і молодою. Тільки після того вона і згадала, що я її попереджав про приємні метаморфози. Річ у тім, що коли поліпшується кровоживлення, починаються відновні процеси. Загалом же наш організм, якщо його дозовано тренувати і ставитися до нього шанобливо, розрахований на значно триваліший час експлуатації. 110-130 років – вік, доступний для більшості.

Додам лише, що Анатолій Парнета працює практично без застосування ліків. Хіба що використовує мізерні дози для місцевої дії на нервові закінчення.

– Я досягаю лікувального ефекту за рахунок значного посилення внутрішніх можливостей організму, – наголошує він, – А потім уже організм сам себе лікує. Природа розумніша за нас!

Людмила ЛЕБЕДИНСЬКА, «Версії»

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ