Екс-головний редактор ТВА судиться з телеканалом через Банчука

0
844
Юлія Сафтенко(фото з vk.com )
Загрузка...

22 грудня в Шевченківському районному суді м.Чернівці відбулось судове засідання у справі за позовом екс-головного редактора телеканалу ТВА Юлії Сафтенко до керівництва компанії щодо незаконного звільнення. Позивачка вимагає поновити її на посаді, виплатити кошти за вимушені прогули та стягнути моральну шкоду – повідомляє Інститут масової інформації

Як зазначає юрист Незалежної медіа-профспілки, який представляє інтереси Сафтенко у суді, Олексій Ржанов, наразі триває судове слідство, на наступних засіданнях будуть допитані свідки, розглянуті докази, пояснення, відбуватимуться дебати тощо.

Banchuk14-02-24-1393227845
Станіслав Банчук

Як повідомляв ІМІ, головний редактор ТВА Юлія Сафтенко та журналіст Іван Гончарюк були звільнені влітку 2014 року з телеканалу невдовзі після виходу в ефір сюжету про так зване сокирянське Межигір’я, в якому фігурував заступник прокурора Чернівецької області Станіслав Банчук.  Він подав до суду на телеканал та журналіста Івана Гончарюка. Юристи телеканалу не представляли інтересів журналіста в суді і той змушений був шукати захисту в медіа-юристів Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) та Незалежної медіа-профспілки (НМПУ).

Як вже повідомлялось 20 жовтня 2014 року суд відмовив екс-заступнику прокурора області Станіславу Банчуку в задоволенні позову.

Своє звільнення Іван Гончарюк та Юлія Сафтенко повністю пов’язують з сюжетом, який спричинив судовий позов. Також з телеканалу, в знак солідарності з колегами, пішов журналіст Анатолій Никифоряк.

Тим часом, екс-головний редактор ТВА Юлія Сафтенко за допомогою медіа-юристів ІРРП та НМПУ написала заяву до суду щодо незаконності свого звільнення. Вже відбулось попереднє слухання і відбувається розгляд справи по суті.

5 січня 2015 року буде наступне судове засідання.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ