Депутати і Посол домовились про журналістські прес-тури в Румунію та Україну

0
173
Загрузка...

Народні депутати-члени Міжфракційного об’єднання «Буковина» зустрілися у Києві з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану.

 

Під час зустрічі депутати МФО «Буковина» звернули увагу на декілька важливих питань українсько-румунської співпраці. Зокрема, добудови та введення в експлуатацію нових пунктів пропуску через державний кордон в Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Наразі існують черги, нові пункти пропуску дадуть змогу зменшити час очікування громадян і пришвидшити перетин кордону.

Крім того, йшла мова про якнайшвидший старт спільної операційної програми Румунія-Україна, розрахованої до 2020 року. Це хороший інструмент для розширення співпраці двох країн, який сьогодні не використовується. Також депутати МФО «Буковина» ініціювали проведення прес-турів українських журналістів в Румунію і румунських в Україну з метою посилення культурної дипломатії і налагодження більш тісних взаємин.

Серед іншого у ході зустрічі наголошувалося, що 1 лютого виповнилося 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.

Міжфракційне об’єднання «Буковина» було створено в грудні 2014 року. В його склад входять Оксана Продан, Михайло Гаврилюк, Вадим Денисенко, Марія Матіос, Богдан Онуфрик, Іван Рибак, Роман Романюк, Сергій Рудик, Владислав Севрюков, Григорій Тіміш.

За сприяння депутатів МФО «Буковина» був запроваджений малий прикордонний рух з Румунією, не допущена ліквідація українського консульства в Сучаві (Румунія) та реалізовано ряд інших проектів в рамках співпраці України з Румунією.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ