Водій постраждав за те, що поїхав після зупинки поліцією (відео)

3
2727
Загрузка...

Ще одну скандальна історію за участю чернівецької нової поліції засвітили в інтернеті 4.12.16.

 

Відео розмістила у мережі Facebook Машунька Спасова з наступним коментарем (мовою оригіналу):

«По просьбе Полиции, водитель остановился. Подошел полицай сказал: Доброго дня! Ваші документи.
Водитель попросил представится. На что полицай попросил опять документы. Водитель спросил причину остановки. Причину не услышал . Водитель уехал. В результате чего , авто было остановлено в на стоянке ТРЦ МАЙДАН.
Заблокирован автобиль 4-5 машинами полиции. Документы так и не представив, полицай начал вытягивать водителя, его собратья (еще ребята полицейские) начали ему в этом помогать, причем не через открытые двери, а окно (так вытягивали, что рация одного из полицая оказалась в машине потерпевшего от нашей полиции). В итоге сломан руль. Открыли двери. Водителя вытянули. 5 человек вытягивали одного водителя. Повалили мужчину на землю в снег и бетон. Избивали водителя руками и ногами, пальцами розтягивали рот. Полицаи увидев,  что сходятся люди и начинают подымать ДЕБОШ, стали валить все на водителя (я не спорю, даже если и водитель виновен, нету закона про то, что бы вытягивать через окно и валить лицом в землю).  Водителя посадили в машину нашей Национальной Полиции. 3 машины полиции уехало сразу. Тот, который просил документы и вытягивал через окно, сразу смылся. В итоге осталась одна машина. И полицаи начали заглядывать в машину, что бы забрать рацию. Рацию в ходе действия полицай не получил.
Наша Полиция не компетентна в своей работе (не зная законов)».

Цікаво буде дізнатися версію поліції – чому поліцейський не схотів представитися і на якій підставі так поводилися з цим водієм… Може, виявилось, що він якийсь злочинець? То нехай повідомлять громаді…

Пояснення поліції розміщене нижче. Виявляється, все відбувалось не зовсім так, як повідомила Машунька Спасова.

fakty.cv.ua

***

Ось повідомлення від поліції:

Патрульна поліція Чернівців
УВАГА!
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Вчора, близько 10-ї год ранку, на перехресті вул. Героїв Майдану та проспекту Незалежності, патрульні помітили ВАЗ 21010, водій якого порушив ПДР (в автомобілі не працював задній лівий стоп).

Патрульні поліцейські зупинили транспортний засіб. Під час спілкування з водієм останній поводив себе агресивно, нецензурно виражався в сторону інспекторів та кинувся навтьоки.

Неподалік одного із торгових центрів інспектори зупинили порушника.
Патрульні неодноразово просили водія пред’явити документи, однак на законні вимоги поліцейських чоловік не реагував та продовжував нецензурно виражатися.

Інспектори кілька разів попередили порушника про те, що застосують до нього фізичну силу та спецзасоби, оскільки він не виконує законні вимоги працівників поліції.

Коли чоловік вкотре відмовився пред’явити документи – патрульні намагались витягнути його з автомобіля, однак він пручався, кричав та кусав інспекторів. У одного із інспекторів патрульної поліції медики констатували діагноз: кусана рана кисті лівої руки.

Чоловіка доставили у відділ поліції.

На громадянина склали протокол за ст.185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню працівника поліції) та винесли постанову за ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів)

***

***

***

161204-politsia-maydan

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Так этому гандону и надо, в жизни все как бумеранг, вот он его и догнал. Потому что таким самоуверенным хамлом быть нельзя !!!

  2. Да, прям били ногами и руками и пальцы в рот сували. Что значит, нет закона через окно вытягивать? Это полиция, или кружок национальной самодеятельности? Если человек не вытягивался, могло и 10 вытягивать. Приложили силы, значит сопротивлялся. Пол города невоспитанного быдла, с которым по другому нельзя. Представьтесь, причина остановки и уехал и какой результат вы ожидали?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ