Відео: фільм про ЄвроМайдан «Україна: маски революції» (з перекладом)

0
847
Загрузка...

До вашої уваги повний «фільм-розслідування» французького режисера Paul Moreira «Україна: маски революції» – «нестандартний» погляд автора на події ЄвроМайдану та деяких не дуже позитивних «героїв», які зійшли на «владний Олімп» після Революції Гідності.

 

Цікаво, що у ньому фігурує і міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, який 3.02.16 гучно заявив про свою відставку… Це просто до слова.

Фільм «Ukraine: les masques de la révolution» показали 1.02.2016 на популярному французькому телеканалі «Canal+». Хоча Посольство України у Франції просило керівництво телеканалу зняти з ефіру це «розслідування», назвавши фільм пропагандистським.

«Ми були розчаровані дізнатися, що на 1 лютого Canal+ в рамках телевізійного розслідування забезпечив трансляцію документального фільму «Маски революції», який дає глядачеві викривлене і хибне уявлення про ситуацію в Україні. – йдеться у тексті звернення, оприлюдненому на сторінці посольства у мережі Facebook. – Ми також запропонували добірку документальних фільмів про події в Україні, в надії, що в один прекрасний день ці фільми представлять у програмній сітці Canal+. Спроби пояснення цих подій в якості операції, яка фінансується Сполученими Штатами є не тільки неправдивими, але й зовсім нешанобливими по відношенню до наших співгромадян, убитих в центрі Києва у відстоюванні демократичних устремлінь своєї країни. Це не плюралізм медіа, а обман, і ми радимо Canal+ переглянути можливість розповсюдження цього фільму».

Чому ж українська сторона не хотіла, щоби цей фільм показали? І чи вірно вчинили у демократичній європейській країні Франція, що не стали знімати фільм з ефіру на прохання нашого Посольства?

Давайте спробуємо подивитися і зробити свої висновки, наскільки це «розслідування» відповідає реальним подіям ЄвроМайдану та охопленого проектом «постреволюційного періоду»… Якщо хтось помітить якісь фактажні неточності, некоректний переклад тощо, просимо повідомити про це у коментарях. Але мовою конкретики, а не «політичними штампами».

Навряд чи можна ставити під сумнів щирість абсолютної більшості (або, як мінімум, дуже-дуже багатьох) пересічних учасників Революції Гідності у відстоюванні демократичних устремлінь України. А ось дивитися не лише через «рожеві окуляри» на багатьох «діячів», які на крові дорвались до «владного корита» і довели країну до теперішнього стану, теж, мабуть, не завадить. І ще раз – прохання вказувати в коментарях на конкретні фактажні помилки, невідповідності, перекручування тощо (якщо таке має місце у фільмі).

fakty.cv.ua

***

Відео як розстрілювали чернівчан та інших Героїв Небесної сотні, ГПУ назвала вбивць!

***

Снайперська гвинтівка, яку нардеп вивозив з Майдану, пов’язана з «Небесною сотнею»?.. (відео)

***

Відео: “Як і коли загинули 45 Героїв “Небесної Сотні”, серед них і чернівчани

***

Радіо Свобода відкрито звинувачує Яценюка і Бурбака у корупції (+ фото, відео)

***

Буковинських друзів Яценюка назвали «сірими кардиналами» влади

***

Ігор Буркут: про Путіна, “жлобів при владі” та зміни в Україні

***

Відео: фільм ВВС «Таємні багатства Путіна» (з перекладом)

***

Геннадія Москаля назвали «слугою Путіна», плюс жорсткі звинувачення (відео)

***

Відео: «Посадити Путіна – раз плюнути» (фільм «Ху із містер Путін»)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ