Учасник АТО Юрій Шипітко хотів справедливості, натомість отримав “ляпас” від міліції

1
1490
Загрузка...

Досить неоднозначна подія сталася із мешканцем Чернівців, що останнім часом волею долі став досить публічною особою – Юрієм Шипітком. Нагадаємо Юрій не ховаючись від військкомату, отримавши повістку, пішов захищати країну на передову, хоча, як він сам каже, без бравади що то не передова, бо він служив в артилерії.

Під час АТО отримав важкі поранення, лікарі ледь врятували ліву руку Юрія, був демобілізований, як інвалід війни. Так, от до чого це я, Юрій, як свідомий громадянин ставши свідком озброєного нападу на магазин у центрі міста, звернувся до правоохоронців, які в свою чергу нагрубили йому словами про “псевдоатошників”, вимагали довідку, що він там був, в кінці кінців назвали неадекватним і т.д. 

Можна розписати багато про цей випадок, краще наводемо пряму мову Юрія, з його сторінки у соціальні мережі, ну дуже колоритно висловлюється:

“Стався такий собі курйозний випадок в моєму рідному місті Чернівці… Повертаючись додому з Дня народження, вирішив попити кави у цілодобовому магазині “Апеті” в центрі міста (Ватутіна 1). Замовив каву, вийшов на вулицю випити її з цигаркою. Поки пив каву то побаччив через скляні вітрини магазину як чоловічок років до 30 зайшов в магазин і, розмахуючи пістолетом, почав якусь двіжуху.. Охоронець який там десь був, налетів і вирубив того “ганстера” з правого удару руки у вухо. Кров потекла у придурка з вуха… і той лишився валятись під прилавком. Охоронець швидко забрав пістолет і якимось чином його зплавив….. не знаю куда. Не бачив. Згодом той “стрілок” вийшов на вулицю, і поки мєнти не підійшли я намагався у самого “стрілка” узнати шо куда і до чого. Той попросив у мене цигарку і вогоньку. Спитав (не знаю чому) чи не може він зробити дзвіночок. Я кажу – звони куда хоч і відійшов в сторону шоб понаблюдати… бо того таращило не по-дєцкі. Допиваю каву і бачу як підходять два патрульні до тої двіжухи і…. Саме цікаве починається!!!
– Мєнти поздоровались з тим псевдоохранніком, пожали руки, поулибались і розійшлись! Я, не витримавши безпрідєлу, підбіг до мєнтів і кричу на весь “ЖОВТЕНЬ!” – шо за гон і чому нема ніяких дій з їхнього боку? а вони мені – нема притензій ніукого!!!!!!!
Я кажу у мене є притензії: чому той забіг із пістолетом і нівкого нема і слова? Чому той шо забіг – валяється в крові і нема ні слова? А мєнти мені доказують шо вони неповноважені у мене брати заяву!!!!!!! НОНСЕНС!!!!
Питаю – хто може взяти заяву то хай і бере… З горем пополам викликав бригаду яку чекав майже годину! Коли мєнти поняли шо пахне смаженим і (я їм не знайомий в тому районі) почали у мене питати мої документи. Предоставив11885280_768409303268622_228199941696571853_n мєнтам посвідчення інваліда війни. І знову цікаво!!!! Старший патруля – Нижник Олександр Анатолійович каже шо він пробув в АТО 106 днів (я сам не рахую ті дні скіко я там пробув) каже шо я хвастаюсь шо був в АТО і нєвзначяй каже предоставити довідку шо я там був. Я йому показую свою руку і можливості тої руки і з різними словами кажу шо він гонить… А він, відмахуючись каже, – шо я псевдоатошнік. Чому? Перевірим всі разом????
Поки чекав бригаду то той старшого патруля казав шо я не в адекваті, шо за мої вчинки я буду відповідати після експертизи на Миколаївській (місцева алко-наркточина експертиза), шо я сам нічого не зміню і теде і тепе….
Під ці всі приколи намалювався охоронець той (хоч як потім вияснилось не з того магазину “тіпа” (але той шо приклав руку до вуха “ганстеру”) і кричав шо цитую: “ТАКІХ КАК ТИ НАДА СТРЄЛЯТЬ В ПЄРВУЮ ОЧЄЕРЕДЬ”…. і того кудась друзякі увели…
Додаю заяву шо получилось накатити. Сама підполковничка приїхала!!!! Жіночка при таких погонах зрозуміла всьо і вся і пообіцяла розібратися. Чекаємо …”

Цікаво, чим же закінчиться ця історія, бо так часто вже стикаємося із хамським ставлення до ветеранів (якось досі важко вкласти собі у голову, що ветеранами війни є хлопці 20 – 30 років), мол вони алкоголіки, неадекватні, що ми їх тепер в одне місце цілувати маємо(це дослівно, сам чув…). Та проблема системна і вирішення має бути теж системне. А також чекаємо вже на зміни у міліції, бо продовжується практика зам’яти на місці інцидент, навіть такий.

Олександр Білоус,Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ