Помер 33-річний відомий футбольний коментатор, що родом із Чернівців(+відео)

1
494
Загрузка...

Помер 33-річний український коментатор Сергій Панасюк. Про це в ніч на неділю, 5 квітня, повідомив директор телеканалів “Футбол 1” і “Футбол” 2 Олександр Денисов.

Як повідомив пізніше друг Сергія Олександр Маєтний, коментатор помер увечері 4 квітня під час гри у футбол в спорткомплексі Національного авіаційного університету. Панасюк прийняв удар м’яча на груди і впав, після чого йому стало погано. Медики не змогли врятувати чоловіка. Водночас ряд видань поширив неправдиву інформацію про те, що Сергій нібито загинув у ДТП.

Довідка:

Сергій Панасюк народився 25.11.1981 у Чернівцях. Навчався в Національному університеті України «Києво-Могилянська академія». Кар’єру футбольного коментатора розпочав наприкінці 2002 року, взявши участь у конкурсі коментаторів на телеканалі СТБ, за підсумками якого його разом з Олександром Михайлюком та Владиславом Плахотнюком запросили працювати на каналі. Дебютний матч — поєдинок італійської Серії А між «Перуджою» та «Міланом» у 2003 році. На телеканалі СТБ працював з 2002по 2007 рік.

З 2006 року був спортивним оглядачем «Газети по-київськи», окрім футбольної тематики висвітлював ще й жіночий теніс. З2007 року працював на «Першому національному». Восени 2008 року Сергій Панасюк приєднався до колективу ТРК «Україна», працював коментатором на каналах «Футбол 1» та «Футбол 2». Спеціалізувався на італійському та українському футболі. Коментував матчі Євро-2012, Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, відбіркові матчі збірних, поєдинки національних чемпіонатів. У 2010році Сергій Панасюк був серед номінантів премії «Телетріумф» на звання найкращого спортивного коментатора

Зазвичай коментаторів не знають в обличчя, а пізнають їхній голос, тому наводимо нижче коротеньке відео із Сергієм.

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ