Начальник міської Інспекції з благоустрою знову в епіцентрі скандалу (відео)

1
232
Загрузка...

Вкотре шановані у Чернівцях та далеко за межами чернівчани скаржаться на некоректну поведінку з боку підлеглих міського голови Олексія Каспрука.

Під час сесії міської ради 30.03.17 знаний фахівець із зовнішньої реклами Ігор Воронич, який очолює спілку рекламістів і рекламодавців Буковини, за дорученням спілки, поскаржився на вкрай некоректні дії керівника міської Інспекції з благоустрою Сергія Обшанського, який спровокував бійку в міській раді 27.03.17.

Це далеко не перший випадок, коли Сергій Обшанський опиняється в епіцентрі скандальних подій. Проте мер Олексій Каспрук поки що, як кажуть, навіть не натякає на якісь кадрові кроки. Подейкують, Обшанський тому так зухвало поводиться, що опинився на цій посаді за протекції нардепа Максима Бурбака, який має серйозний вплив на теперішніх місцевих керівників і, зокрема, на мера. Тому Олексій Павлович, мабуть, мусить терпіти всі витівки, зухвалу поведінку та вседозволеність Сергія Обшанського, Тараса Унгуряна та інших підлеглих, яких називають «людьми Бурбака»…

fakty.cv.ua

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ