У вартість електроенергії закладені і статки олігархів :(

0
152
Загрузка...

Будемо платити ще більше… Навіть після стількох підвищень тарифів на електроенергії, у НКРЕКП заявили, що населення платить лише 42,29% ринкового тарифу… 

Авторів цих «геніальних тез» Анатолій Гриценко назвав ідіотами на службі ненажерливих олігархів:

«Грубо? Можливо. Але як інакше назвати голову Нацкомісії, що визначає вартість комунальних послуг, пана Вовка та вовків-членів комісії, які на повному серйозі офіційно стверджують, що навіть після багатократних підвищень комунальних тарифів “населення платить лише 42,2% ринкового рівня тарифу на електроенергію” і що, відповідно, тариф треба піднімати більш ніж удвічі до “ринкового рівня”. Який ринок? Де ті вовки його побачили? Усюди – монополісти: в постачанні вугілля, у постачанні газу, в генерації енергії, в транспортуванні енергії, в розподілі енергії, у тепловодопостачанні – усюди! Хтось детально і чесно перевіряв ціноутворення енергії монополістів-олігархів? У вартість якої вони закладають свої яхти, літаки, футбольні стадіони і клуби, телеканали і газети, свої маєтки по 100-200 мільйонів доларів і фунтів у європейських столицях і на морях, туди ж закладають фінансування “своїх” партій, фракцій, міністрів, прокурорів, суддів? А їхні вовки в Нацкомісії розказують казки про “ринок”, про високу “ринкову вартість” і про жадібний народ, який не доплачує монополістам-олігархам ще 57,8% вартості енергії?! Одне лише питання поки без відповіді: коли народ це усвідомить, щоб на виборах знову не повівся на шоколадні обіцянки?

Джерело: glavcom.ua

P.S. Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя; людина, що страждає глибокою формою розумової відсталості (олігофренією) — ідіотією. Кому з вовків що до вподоби.

P.P.S. У США під час навчання я жив у місті Монтгомері, штат Алабама. Населення трохи більше Білої Церкви. Як і кожен мешканець, орендуючи житло, я міг обирати одну з трьох енергопостачальних компаній, які полювали за споживачами, змагально пропонуючи вигідніші умови. І ніхто не годував мене казками про енергомережу як “природну монополію”».

fakty.cv.ua

Збільшується плата за електроенергію (+нові тарифи)

Чому вартість електроенергії зросла за 2 роки на 400%… (відео)

Чому «Чернівціобленерго» продали на сотні мільйонів дешевше за балансову вартість?!

Фонд держмайна продав ще 25% акцій «Чернівціобленерго»

Петиція: Повернути енергетичні компанії у державну (народну) власність!

Активіст Майдану – про корупцію на всіх рівнях, люстрацію губернатора і т.д.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ