Міськрада вночі підтримала блокаду ОРДЛО і націоналізацію «Чернівціобленерго» (відео)

2
787
Загрузка...

Уніч з понеділка на вівторок (13-14.03.17) Чернівецька міська рада зібралась на позачергове засідання, аби, за ініціативи активістів, висловити підтримку учасникам блокади ОРЛДО (у т.ч., звісно, затриманим), звернутися із вимогою відправити у відставку Авакова тощо…

 

За пропозицією активістів, Чернівецька міська рада звернулась до вищого керівництва держави з вимогою негайно звільнити затриманих учасників блокади Донбасу, відправити у відставку начальника поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, керівника Антитерористичного центру СБУ Віталія Малікова, припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, ухвалити закон про тимчасово окуповану територію України, заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні, позбавити банки РФ ліцензій та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи, визнати АТО війною, яка ведеться проти України країною-агресором Росією, взяти під контроль держави стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни і контролюються російським капіталом, зокрема, ПАТ ЕК «Чернівціобленерго»… Доповнили фразою: «Застерігаємо МВС та Антитерористичний центр СБУ від наступних провокацій силового протистояння в середині країни».

Відповідальність за виконання рішення, тобто якнайшвидшу доставку цього звернення за адресатами поклали, звісно, на міського голову Олексія Каспрука.

Рішення щодо звернення та поправки мали одностайну підтримку серед депутатів, – повідомляє сайт fakty.cv.ua.

Нічну сесію спочатку «засвітив» в онлайні депутат від «Народного контролю» Іван Гончарюк, а потім з’явилась пряма трансляція і на promin.cv.ua:

***

***

Очікується, що аналогічне звернення буде ухвалене і на сесії обласної ради.

***

У зоні блокади торгівлі з Окремими районами Донецької та Луганської областей представники СБУ затримали, за деякими даними, 43 учасників цієї акції. Це викликало хвилю протестів по Україні, і вже в ніч на 14.03.17 надійшло повідомлення про те, що всі затримані звільнені. Про це повідомила на Facebook і віце-спікер парламенту Оксана Сироїд:

***

На позачерговій сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання 23 голосами схвалено звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Його терміново направили адресатам. Звернення Чернівецької міської ради VII скликання до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана   Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів  держав світу про  визнання Російської Федерації державою-агресором», Закону України «Про запобігання та  протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї  масового знищення»  вимагаємо від  Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана:   Негайно звільнити затриманих під час розгону учасників блокади ОРДЛО. Відправити у відставку заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон «Про тимчасово окуповану територію України».   Заборонити торгівлю   товарами російського виробництва в Україні. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи. Визнати АТО – війною, яка ведеться проти України країною – агресором – Російською Федерацією. Взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках  російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом, зокрема  ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» . Вимагаємо від МВС України та Антитерористичний центр СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.

chernivtsy.eu

***

А ось відео 22 сесії Чернівецької міської ради 13.03.2017 р.:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ