ТОП-5 онлайн-ресурсів, на котрих можна знайти безкоштовні уроки на будь-який смак

0
485
Загрузка...

У сучасному світі найважливішим аргументом при працевлаштуванні є все ж таки ваші навички. Наявністю диплому про вищу освіту тепер мало кого здивуєш. Саме ваші вміння скажуть усе за вас.

Пропонуємо вашій увазі добірку онлайн-ресурсів, на котрих можна знайти безкоштовні онлайн-уроки і швидко освоїти будь-яку професію. Тисячі українців вже встигли пройти навчання та опанувати безліч професій.

1) 86 безкоштовних уроків — ресурс, на котрому можна знайти практично будь-які уроки, починаючи від програмування та іноземних мов та закінчуючи грою на гітарі.

2) Prometheus — це платформа масових відкритих онлайн-курсів. Багато курсів поділені на цикли. Також тут можна знайти доволі рідкісні курси – наприклад, курси з підприємництва, ІТ та PR.

3) Відкритий Університет Майдану — це проект, котрий пропонує безкоштовні відеолекції. Серед кількох десятків курсів є, наприклад, курс про політичні ідеології, фінансову грамотність та інформаційну безпеку.

4) Coursera — освітній проект, який пропонує своїм слухачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних предметів від провідних американських університетів. У разі успішного закінчення, студент отримує сертифікат про проходження курсу.

5) TED —  відомий сайт, на котрому можна знайти більше 2 тисяч відео, до більшої частини з яких є субтитри українською мовою, а деякі — озвучені нею. Спікерами є видатні науковці, політики, бізнесмени та активісти.

Інформацію fakty.cv.ua надав Роман [сервіс Bookyourbooks]

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ