День міста 2018: програма заходів (оновлена)

0
1768
Загрузка...

До вашої уваги заходи до 610-ї річниці від першої письмової згадки про Чернівці. Основні святкові заходи відбудуться протягом 4-7 жовтня 2018 р.

Хоча є і заходи поза цими датами. Наприклад, масштабні змагання «Буковинська миля» теж присвячені Дню міста, але вже багато років відбуваються за тиждень до храму в Чернівцях. Як пояснили fakty.cv.ua організатори, від «найгарячіших» святкових днів «втекли» з милею, щоби не перевантажувати додатково програму заходів, в якій і так «ніде яблуку впасти».

Назва заходу Місце та час проведення
4 жовтня  
IV Всеукраїнське триєнале «Український фолькмодерн-2018» 16.00, Центр культури «Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53
Міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю «Lastivka dance fest» 13.00, Літній театр
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Осіння пектораль талантів» 10.00,Будинок офіцерів
5 жовтня  
Святковий концерт «Мій край-моя святиня» 15.00, Садгора, площа перед мистецьким центром
Кубок  міста Чернівців з шахів серед школярів 12.00-14.00, Ратуша, каб.105
Спільний молебень «За мир.За Чернівці» 17.00, Театральна площа
6 жовтня  
Урочисте відкриття Дня міста 12.00, Ратуша
Виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів 10.00-20.00, Центральна площа
Презентація святкового торта від чернівецьких кондитерів та пригощання городян та гостей міста 14.00, Центральна площа
Виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва 10.00-20.00, площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна
«Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона 10.00-19.00, вул.О.Кобилянської
«Ресторація просто неба»

 

10.00-22.00, площа Пресвятої Марії
Свято ковальської майстерності 10.00-19.00, площа Пресвятої Марії
Чемпіонат м.Чернівців з шахів (бліц) 10.00, шаховий клуб «Біла тура», Проспект незалежності ,86-г
Кубок м.Чернівців зі стрільби з лука серед кадетів та молодших кадетів 10.00, вул.Б.Хмельницького ,47-а
Фестиваль гуцульської культури 13.00-17.00, площа Театральна
Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея) 12.00-17.00, площа Філармонії
Технічна школа робототехніки «Lego» (конструювання, програмування роботів) 12.00-19.00, вул.О.Кобилянської (біля музею)
Дитяче свято від Львівської майстерні шоколаду «Шоколадний face-art» 13.00-15.00, вул.О.Кобилянської

 

Показ моделей одягу від модельної агенції «New Models» 13.00-13.30, вул.О.Кобилянської
Показ від українських дизайнерів «Charity Fashion Weekend» 13.30-15.30, вул.О.Кобилянської
Чемпіонат міста Чернівців з настільного тенісу 10.00, ФОК «Олімпія», вул.С.Воробкевича, 6
Фінал Чемпіонату України з велосипедного спорту МТБ (крос-кантрі, шор-трек) 10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул. Руська, 226-г
Виставка творчих робіт та майстер-клас для маленьких чернівчан «Чернівці-місто моїх мрій» 10.00, вул.О.Кобилянської (вул.М.Гоголя)
IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту (автокрос) 10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська,226-г
День відкритих дверей «Одруження на Панській» 12.00, Палац урочистих подій
Концерт за участю учнів та викладачів музичної школи №2 «Музика осені» 12.00, вул.О.Кобилянської ,36
Товариський матч з футболу «Національна збірна України» (ветерани) – «Легенди буковинського футболу»(ветерани) 13.00, стадіон «Буковина»
Презентація Дитячого інклюзивного мистецького фестивалю «Наш чудовий Сонце світ» 13.00-15.30, Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68
Благодійна акція «Подаруй дитині життя» 16.00-18.00, Центральна площа (біля пам’ятника Т.Шевченку)
Виставка-презентація портфоліо Бориса Савельєва «Czernowitz 1978-2008» 15.00, «Steinbarg galleri&café», вул. Університетська,11
 Презентація стінопису «Місто на долоні» (мистецький перфоменс) 16.30,Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68
«Переберія статуї Європи» 17.30-18.30, вул.О.Кобилянської,5, «Панська ґуральня»
Виступ струнного квартету «Chernowitzer» 17.00, Центр культри «Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53
Концерт переможців різних років Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» 17.00, Соборна площа
Вистава  театру з Коломиї «Соломія» «Що таке жінка?» 18.30, Центр культури»Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53
Концерт академічного камерного оркестру «Capriccio» 17.00, Органний зал
Вистава «Срібний павук» (В.Кожелянко) 18.30, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської
Святковий концерт 20.00, Соборна площа
Вогняне шоу, театр «Тіні вогню» 21.00, площа Пресвятої Марії
 

7 жовтня

 
Виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів 10.00-20.00, Центральна площа
Виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва 10.00-20.00, площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна
«Ресторація просто неба»

 

10.00-22.00, площа Пресвятої Марії
«Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона 10.00-19.00, вул.О.Кобилянської
Фінал Кубку м.Чернівці з футболу 13.00, стадіон «Буковина», вул.О.Гузар, 1
IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту серед юніорів (автокрос) 11.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська, 226-г
«Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея) 12.00-16.00, площа Філармонії
Турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» на Кубок міста Чернівців 12.00, дворик Ратуші
Технічна школа робототехніки «Lego» (конструювання, програмування роботів) 12.00-19.00, вул.О.Кобилянської (біля музею)
Чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2018-2019 (1 ліга), КБУ «ДЮСШ з футболу м.Чернівці»-ДЮСШ-1, м.Хмельницький 12.00, стадіон «Мальва», вул.Галицький шлях,1
Культурно-розважальна програма «Щаслива країна» 12.00, Площа «Водограй» (мікрорайон Гравітон)
Презентація Дитячого інклюзивного мистецького фестивалю «Наш чудовий Сонце світ» 13.00-15.30, Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68
Концертна програма «Душа завжди вертає в Чернівці» 14.00, Парк «Жовтневий»
II Пісенний фестиваль «Буковинський храм» 15.00, Літній театр
Регіональний конкурс рок-музики «Відродження-2018» 15.00, Соборна площа
Фестиваль технічних видів спорту «Аркан-2018» 16.00-18.00, площа Філармонії
Концерт органної музики «Шедеври відомі та невідомі», Світлана Бардаус 17.00, Органний зал
Dj Patrick Ouseh , лазерне шоу 19.30, Соборна площа
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ