Конфлікт (зі стріляниною) між прикордонниками і місцевими у Красноїльську (відео)

0
398
Загрузка...

У вівторок, 19.06.18, близько 14:30, у Красноїльську на хуторі “Слатіна”, що знаходиться десь за 3 кілометри від державного кордону, сталася надзвичайна подія – прикордонники пострілом з автомата поранили в ногу місцевого жителя.

Як це було, можна побачити на відео, викладеному в соцмережах та на Youtube (+18):

Зі слів постраждалого, йому зателефонував брат та розповів, що у нього під парканом п’ятеро невідомих у військовій формі зі зброєю. Зібравши декілька чоловік, красняни приїхали на місце та спробували дізнатися у людей в камуфляжі, хто вони, але у відповідь почули що вони прикордонники та це не справа місцевих жителів.

***

Після цього місцеві жителі викликали поліцію та почали з’ясовувати відносини з прикордонниками. Головне обурення краснян викликав сам факт появи в межах населеного пункту озброєних людей у формі, які не бажали представитися.

***

Тим часом, на офіційній сторінці МВС України у Фейсбуці з’явилася інформація про те, що у нашому районі невідомі здійснили спробу групового нападу на прикордонний наряд, після чого прикордонники їх попередили, здійснили постріл угору, що не подіяло, і наряд вимушений був застосувати табельну зброю по ногах одного з правопорушників.

На Буковині зловмисники блокували прикордонний наряд. Прикордонники застосували зброю

Сьогодні, близько 16.00, під час охорони державного кордону та переслідування порушників у Сторожинецькому районі Чернівецької області невідомі особи в кількості до 20 осіб спробували блокувати рух прикордонному наряду та навіть здійснили спробу групового нападу на прикордонний наряд. Прикордонники змушені були захищатися, адже на мирні вмовляння припинити незаконні дії невідомі не реагували. В результаті, коли усі спроби владнати ситуацію без застосування сили були вичерпані, після попередження та пострілу вгору прикордонний наряд застосував табельну зброю по ногах одного з правопорушників. Наразі поранений доставлений до місцевої лікарні. Йому надано першочергову медичну допомогу.

Про ситуацію поінформовано Національну поліцію та інші правоохоронні органи.
Звертаємо увагу громадян на недопустимість порушення законодавства України з прикордонних питань та невідворотність відповідальності за протиправні дії.

Петро Цигикал Державна прикордонна служба України

***

Сторожинецькі правоохоронці зібрали всі факти по цій події і завтра вони будуть передані до військової прокуратури для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

У жителів Красноїльська це не перша сутичка з правоохоронцями. В березні 2016 року місцеві жителі протестували проти встановлення контрольно-пропускного пункту в селі – їх обурило те, що щоб потрапити з однієї частини села у іншу, потрібно буде пред’являти документи. Тоді конфлікт вирішився мирно.

Джерело: storozhynets.info

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ