Вибори до ОТГ: перемога чинних мерів і сюрприз від Народного руху

0
195
Загрузка...

На перших виборах у новоутворених Герцаївській та Заставнівській об’єднаних громадах 28.04.2018 р. перемогли чинні мери, відповідно, Василь Скрипкару та Василь Радиш.

Висуванець від БПП Василь Скрипкару набрав 46% голосів виборців Герцаївської ОТГ, його найближчий переслідувач позапартійний Віктор Чукля на 10% менше. В Заставні ж переможець виборчих перегонів Василь Радиш набрав понад 86% голосів, його опонент Василь Молдован – 8% голосів виборців.

Склад Герцаївської міської ради обіцяє бути більш політично розмаїтим, оскільки п’ятивідсотовий виборчий бар’єр здолали 8 політичних партій. У сесійній залі Заставнівської міськради засідатимуть депутати від 6 партій. Не обійшлося і без електоральних сюрпризів.

Як свідчать попередні дані виборчих комісій, у Заставні найбільшу підтримку виборців має партія «Народний рух України» (23,24%), яка у загальноукраїнських масштабах поки не може конкурувати ні з провладними,  ні з опозиційними силами. За нею із результатами 14,19% та 12,4% слідують, відповідно, ВО «Батьківщина» та Радикальна партія. Також у міській раді матимуть представництво Народний фронт (11,6%), БПП Солідарність (9,2%) та ВО Самопоміч – 7,5%.

У Герці трійку лідерів очолив БПП «Солідарність» (27%), на другому та третьому місцях опинилися «Опозиційний блок» (17%) та ВО «Батьківщина» (14%). Також у міській раді будуть представники від Радикальної партії Ляшка, Народного фронту, Самопомочі, руху Наливайченка «Солідарність» та Нашого краю.

Прес-служба ЧОГО «Комітет виборців»

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ