Нацполіцію на Буковині очолив екс-голова райдержадміністрації (біографія)

1
494
Загрузка...

У четвер, 31.05.2018 р., у Чернівцях представили нового начальника ГУ Національної поліції Чернівецької області.

Ним став генерал поліції ІІІ рангу Анатолій Дмитрієв, який до цього очолював Нацполіцію у Харківській області і має також досвід роботи на чолі районної державної адміністрації.

Представив нового начальника Голова Нацполіції України Сергій Князєв. На представленні були також народний депутат України Максим Бурбак та перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.

Біографічні дані

Анатолій Анатолійович Дмитрієв

Народився 31 липня 1968 р. у смт Коломак (Харківська область). Генерал поліції ІІІ рангу. До призначення на посаду керівника буковинської поліції очолював Головне управління Національної поліції в Харківській області. Раніше – начальник ГУМВС України в Харківській області. Генерал-майор міліції.

Освіта

Освіта вища. У 1990 р. закінчив Харківське вище військове командно-інженерне училище ракетних військ ім. маршала Радянського Союзу М. Крилова (спеціальність — системи управління літальних апаратів, кваліфікація — інженер-електрик).

У 2000 р. закінчив Харківський державний економічний університет (зараз — Харківський національний економічний університет; спеціальність — бухгалтерський облік і аудит, кваліфікація — економіст).

У 2003 р. закінчив Харківський державний педагогічний університет (спеціальність — правознавство, кваліфікація — юрист, викладач правових дисциплін).

У 2004 р. закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України (спеціальність — державне управління, кваліфікація — магістр державного управління).

Трудова діяльність

У 1990–1992 рр.. — служба в армії.

У травні — жовтні 1994 р. — оперуповноважений відділення карного розшуку РУ УМВС України в Харківській області (смт Коломак).

У 1994–1996 рр.. — заступник голови Коломацької райради народних депутатів та виконкому смт Коломак.

У 1996–1998 рр.. — голова Коломацької райради народних депутатів.

У 1998–2000 рр.. — старший слідчий, заступник начальника Коломацького РУ УМВС у Харківській області.

У 2000–2005 рр.. — в.о. начальника, начальник Коломацького РУ УМВС у Харківській області.

З березня 2005 р. по квітень 2010 р. — голова Краснокутської райдержадміністрації.

У 2010 р. обраний депутатом Харківської облради, заступник голови постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією і злочинністю.

26 лютого 2014 призначений начальником Головного управління МВС України в Харківській області.

23 серпня 2014 року присвоєно спеціальне звання генерал-майора міліції.[1]

Партійність — ВО «Батьківщина».

Нагороди

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, також має нагороди облдержадміністрації та Управління МВС України в Харківській області.

***

Загрузка...

1 коментар

  1. Начальник ГУ НП в Чернівецькій області Дмитрієв Анатолій Анатолійович перевищував свої повноваження, вчиняв підроблення, кришував наркообіг, отримував хабарі, блокував виконання ухвал і проведення розслідувань щодо незаконного обігу наркотиків https://proisvol.info/2019/09/10/general-dmitriyev-a-a-krishuvav-vprodovzh-8-rokiv-narkoobig/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ