В американському журналі надрукують перекладені твори чернівецьких письменників

0
455
Загрузка...

 

В зимовому випуску журналу «Apofenie», який виходить в Нью-Йорку, будуть опубліковані перекладені твори українських письменників, серед яких є автори з Чернівців: Андрій Тужиков, Христя Венгринюк, Максим Дупешко та Олександр Бойченко.

«Більшість американців нічого не знають про Україну через вузьке висвітлення інформації про цю країну на Заході. А люди, які дещо знають про неї, не мають уявлення про війну на Сході. Мені хотілося особисто взяти участь у справі просування українських авторів в англомовному світі і показати багатство літературної культури.

Наразі ми збираємо кошти і сподіваємося, що вдасться видати спеціальний друкований випуск цього номера. Ми плануємо раз на рік присвячувати номер письменникам із країн, чия література, на нашу думку, має більше перекладатися англійською. Гадаємо, цілком логічно почати цю традицію з України». – розповіла засновниця видання Caitlyn Garcia.

Також в спецвипуску Apofenie надрукують твори Сергія Жадана, Тані Малярчук, Андрія Любки, Любові Якимчук, Оксани Луцишиної та Катерини Бабкіної.

Джерело: Це Чернівці,крихітко!

Ольга Манюк, fakty.cv.ua

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ