На території Кіцманського лісництва виявили самовільну рубку на 45 тис.

0
194
Загрузка...

Тепер лісівники просять активістів долучитися до розшуку крадіїв Кіцманського лісу. Хоча ще недавно з їхньої ж подачі проти активістів відкрили кримінальні справи

У Кіцманський відділ поліції Головного управління Національної поліції України надійшла заява за підписом лісничого Кіцманського лісництва Р.К. Нагірняк (державне підприємство «Чернівецький лісгосп») стосовно факту незаконної рубки трьох сироростучих дерев породи дуб.

Самовільну рубку, здійснену невідомими особами у неділю 13 серпня, виявив майстер лісу Сергій Пентелюк при обході дільниці у кварталі 18.

Крадії спиляли дуби і розкряжували на 3-метрові колоди, але не встигли вивезти з місця злочину. Оперативно спрацювавши, лісова охорона склала відповідний акт огляду місця вчинення правопорушення норм лісового законодавства і передала матеріали у Кіцманський відділ поліції для встановлення винних.

Водночас ми звернулися з пропозицією до активістів м. Кіцмань долучитися до розшуку крадіїв Кіцманського лісу. У відповідь почули: «Ми у лісі не живемо, за кожним деревом слідкувати змоги не маємо».

Зазначимо, що невідомі особи незаконно, без жодних на те дозволів і без жодної законної потреби, окрім власного збагачення, спиляли живі дуби якраз у лісовому кварталі Кіцманського лісництва, де з березня місяця цього року триває конфлікт довкола рубки освітлення дороги, законність і необхідність якої визнана усіма інстанціями, у тому числі самими громадськими активістами. Однак попри словесні гучні заяви про необхідність встановлення суворого громадського контролю за порядком у лісовому фонді і недопущення його розкрадання, окремі громадські діячі не виявили бажання конкретними діями допомогти лісівникам і правоохоронцям встановити і покарати крадіїв дубів Кіцманського лісу.

Нагадаємо, що громадськість м. Кіцмань ініціює створення на базі Кіцмансько-Суховерхівського лісу заповідника місцевого значення.

Заподіяна державі шкода від оперативно виявленої лісовою охороною самовільної рубки на території Кіцманського лісництва становить 45 тис грн.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

***

Заступник губернатора радить писати заяви в поліцію… на захисників лісів

***

Проти Гешка і Ко відкрили кримінальне провадження за… боротьбу проти вирубку лісів

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ