Ще один чернівецький депутат їде добровольцем в зону АТО

2
1290
Загрузка...

Черговим депутатом Чернівецької міської ради, який подався добровольцем для участі в АТО, став позафракційний Олег Громадський.

 

Він є відомим у Чернівцях (і не лише) бізнесменом, а на громадських засадах (відповідаючи своєму прізвищу:) ), крім депутатства, очолює обласну федерацію спортивного більярду та обласну організацію «Золоті Леви Чорної Сотні».

Про те, що Олег Громадський подався у добровольці, fakty.cv.ua з власних джерел стало відомо декілька днів тому. Але п. Олег тоді відмовився прокоментувати це своє рішення і попросив не розповсюджувати цю інформацію. Але в неділю, 8.02.15, звістку про те, що Громадський і Ко вирушають в зону АТО, оприлюднила на своїй сторінці в соціальній мережі Всеукраїнська організація «Золоті Леви Чорної Сотні».

У відповідному пості в соціальній мережі написано: «Сьогодні наші побратими, активісти чернівецького проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в Соборі Успення Пресвятої Богородиці отримали благословіння отця УГКЦ Валерія Сиротюка. А завтра зранку, разом з коломийськими хлопцями, вирушають в зону АТО, в Луганську область, де в даний час дислокується загін добровольців ГО «Золоті Леви Чорної Сотні», спільно з Національною Гвардією України.
Нехай Бог береже вас! Повертайтесь живими!»

До цього додаємо побажання повернутися і здоровими!!!

І щиро сподіваємось, що вже найближчим часом кровопролиття буде зупинено і зникне потреба іншим громадянам України, крім військових, перейматися військовими, або, тим більше, антитерористичними клопотами.

fakty.cv.ua

***

Відео: Чернівецький депутат присвятив відеоролик пам’яті Героїв

***

Поранений учасник АТО: У цій війні більше запитань, ніж відповідей…

***

Фото: Олімпійці, депутати, моделі і Ко пірнали на Водохреще 2015

***

У Чернівцях Марш Миру відбувся «для галочки»?.. (фото)

***

На «Калинці» демонтували незаконно встановлені контейнери, але чи всі?

***

Нічну торгівлю у Чернівцях не заборонили, а обмежили. Для чого чи проти кого?

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ