«Льодовий майданчик» залишається «у повітрі». Хто винен – мер, депутати чи законодавство? (відео)

3
888
Загрузка...

Позачергова сесія Чернівецької міської ради 7.07.15 мала продовжити тему повернення «Льодового майданчика» Павлові Польовому і спробувати подолати вето мера, який «заблокував» відповідне рішення від 30.06.15. Але…

 

Депутатів на цю позачергову сесію зібралось дуже мало – навіть для «звичайної» сесії, не кажучи вже про кворуму для подолання вето (за таке рішення мають проголосувати мінімум 41 депутат)… Чому? Деякі депутати нарікають на те, що про позачергову сесію їм було повідомлено надто пізно, а багатьом, мовляв, навіть не повідомили (напевно, не було можливості зв’язатися з ними).

Нагадаємо, що 30.06.15 депутати проголосували за рішення, яким «Льодовий майданчик» фактично мали повернути Павлові Польовому, який збудував цей соціальний спортивно-оздоровчий об’єкт за свої (сім’ї та кредитні) кошти. Тоді, у 2007 р., Павло підписав договір, відповідно до якого зобов’язався після будівництва майданчика передати його у власність громади. І виконав свої обов’язки. Місто, у свою чергу, мало передати Польовому майданчик в оренду мінімум на 50 років (врахувавши вкладені кошти в рахунок орендної плати, тобто, іншими словами, передати у безкоштовну оренду). Але через законодавчі колізії міська влада своє зобов’язання не виконало. Ситуація зайшла у тупик. Вийти з нього спробували, підкреслюємо, повернувши підприємцю збудований ним об’єкт. Причому сам Польовий не заперечує, аби влада попутно гарантувала неможливість приватизації ним землі під майданчиком, а також зміни цільового призначення об’єкту. Проте прокурор міста «настрашив» мера, що в разі підписання ним цього рішення прокуратура звернеться до суду, оскільки повернення майданчика Польовому суперечить чинному законодавству. У підсумку Олексій Каспрук наклав вето. Яке наразі залишилось неподоланим. Чи могли депутати подолати його, наразі залишається загадкою. Невирішеною залишається і проблема з «Льодовим майданчиком».

Безумовно, ця ситуація є для Чернівців (і навіть для України) показовою і «контрольною» в контексті інвестицій, особливо в соціальні проекти… І безумовно, що влада зацікавлена у позитивній розв’язці. І в інтересах громади, і враховуючи близькість виборів.

Що ж, чекаємо продовження.

Тим часом, опозиційний телеканал «Чернівецький промінь» звернув увагу на «подвійні стандарти» міського голови, який, зокрема, не завжди однаково реагує на зауваження з боку прокуратури.

Та й реакція Олексія Павловича на пропозицію 22-х депутатів перенести цю позачергову сесію на інший термін теж виявилась, певною мірою, «загадковою».

Далі буде:)

Про проблеми навколо «Льодового майданчика» читайте також тут:

Ваше ставлення до проблеми з «Льодовим майданчиком»

Результати

Loading ... Loading ...

***

***

https://youtu.be/YcuTUGvAiyg

***

Забродський: Влада обікрала Польового, проблему «Льодового» має вирішити суд

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ