У Заставні теж поклали асфальт, який «голими руками» можна зривати (відео)

3
544
Загрузка...

«Подвиг» Великого Кучурова Сторожинецького району, який торік «прославився» новопрокладеним асфальтом, що зривали голими руками, повторили у Заставні, де аналогічно прокладений асфальт виявився настільки «якісним», що його запросто зривали.

Комісія з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, транспорту, енергетики та зв’язку, за участі міського голови Василя Радиша, а також представників підрядних організацій, що здійснюють ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць міста Заставна, здійснила виїзд на місця проведення робіт для оцінки стану та якості їх виконання, – повідомляє Заставнівська міська рада.

На відео – вулиця Незалежності:

***

Вулиця Бажанського:

***

Вулиці Гагаріна та Данила Галицького:

***

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Шановні, не брешіть. Меру Заставни до сільcьrого голови Великого Кучурова як свині до неба. Комісію ініціювали депутати. А міський голова захищав підрядчика, з яким ба,ло вже другий рік поспіль ділить. Уважно дивіться відео. Цей мер крім своїх ставів та земель – нічого не захищає. ще й брехун рідкісний. Єдине що зробив це другий рік поспіль Паску зустрічаємо з розбитими дорогами

  2. Єдиний міський голова, що хоча б щось робить для міста!!! Однак бидло цього не оцінить і не зрозуміє. А щодо цього відео, так це не показ погано виконаної роботи по ремонту дороги. В цьому ніхто й сумніву немає (порівняйте з ремонтом доріг за кордоном), а відео про те, що бют!! ( банда юльки тимошенко) вийшла до праці адже на носі вибори й потрібно знову до коритця дорватися. Можна буде знову вибити місце під магазин в центрі міста як одни, або ж заробити мільйон незнати яким цином як другий, або ж отримати під шумок ділянку під будівництво, поза чергою як третя… Слів нема, одні ємоції!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ