Для чого українців запрошують 20 лютого на Майдан (програма дій)

2
367
Загрузка...

Революція Гідності ще не завершена, – зазначають організатори акції протесту 20.02.17, які запрошують цього дня всіх активних небайдужих громадян до Києва на Майдан.

Ми збираємося 20-го лютого о 8:30 біля монументу героям «Небесної Сотні», щоб вшанувати їх пам’ять і попросити у них вибачення за те, що ми зрадили їх і погодилися “жити по-новому”, а не згідно з ідеалами тієї Революції за яку вони віддали своє життя. О 9:30 ми йдемо на Майдан, – повідомляють публічно організатори акції протесту.

О 12:00 ми йдемо на Банкову до Адміністрації Президента, де ми будемо знаходитися до пізнього вечора, нарощуючи протестну масу, яка буде підходити по мірі закінчення навчального або робочого дня. Після обіду почнуть підходити студенти, які просто не зможуть “забiть” на навчання, без всiм зрозумілих наслідків, щоб приєднатися до нас вранці. Ближче до 20:00, після закінчення робочого дня, пiд АП почнуть стікатися тисячі киян. Ввечері 20-го лютого під будівлею Адміністрації Президента нас збереться не менше, ніж зібралося протестувальників в Румунії.

До речі, хочете дізнатися, що саме викликало таке обурення румунів?

Це жива легенда Румунії – директор антикорупційного агентства Румунії Лаура Ковесі. Її любить вся Румунія. Вона відправила за ґрати понад 2700 корумпованих чиновників серед яких було чимало і “великої риби” (депутати, міністри, мери). Одна тільки згадка прізвища “Ковесі” ввергає в жах всіх чиновників Румунії. Але Уряд Румунії, на початку 2017 року, вирішив частково амністувати цих корупціонерів, яких Лаура оправила у в’язницю і сотні тисяч румунів вийшли на стихійний (!!!) протест.

Україна за підсумками 2016 року вийшла на перше місце в рейтингу найбільш корумпованих країн Європи. Для того, щоб зрозуміти масштаб корупції в Україні достатньо звернути увагу на Карпати. Сьогодні ви обурюєтеся тим, що Гройсман незабаром скасує мораторій на вивіз українського лісу до Європи в обмін на 600 млн. кредиту від Євросоюзу, але чому ви не обурюєтеся тим, що останні три роки наш ліс вивозили і без зняття мораторію?

На сьогоднішній день діє повна заборона на вивезення лісу-кругляка за межі України, так? Але ліс вирубують і вивозять в промислових масштабах, хоча це й заборонено. Ліс вивозять не під покровом ночі на вантажівках через “дірки” (термін контрабандистів) на кордоні, а цілими потягами і кораблями на очах у всієї країни.

Що зробив Порошенко, Гройсман або Луценко для того, щоб зупинити цей незаконний бізнес? Нічого! Якби Порошенко один раз стукнув кулаком по столу і відправив би Луценка на Карпати, то вивіз лісу припинився б в той же день, так? Життя показує, що якщо вищі чиновники ігнорують якийсь кричущий факт злочинної діяльності, то це завжди відбувається тому, що ці самі чиновники і очолюють цей процес.
А зараз подумайте ось про що: “мутити” схеми з лісом-кругляком дуже складно і небезпечно тому, що ліс “великий і товстий” (як то кажуть). Вся Україна бачить цю незаконну схему, але у банди вистачає нахабства вивозити наш ліс, незважаючи на обурення мільйонів громадян України. Уявляєте рівень їх цинізму? Уявіть собі “крадуна”, який прямо посеред білого дня підходить до вашого авто і без поспіху починає знімати з нього колеса, а коли ви з балкона починаєте кричати, то “крадун” вам ще й рукою махає з посмішкою. Ось теж саме і з вивезенням Карпатського лісу – той ж самий рiвень цинізму. А тепер уявіть масштаби схем у секторах, які не так публічні. Ліс “великий і товстий”, “крадунам” (владi) його важко красти, а ваші гроші маленькі, паперові й легкі.

Україна цілком заслужено опинилася на першому місці в рейтингу найбільш корумпованих країн Європи і вгадайте хто в цьому винен? Порошенко? Ні! В цьому винен кожен з нас з вами тому, що ми дозволяємо це!

В українців є національна риса, всім відома за принципом “моя хата з краю”. У жоднiй іншій нації немає такої приказки. Багато хто з вас будуть терпіти корумповану владу тому, що “ну крадуть же безпосередньо не з моєї кишені …”. Це помилка! Є всім відома залежність – чим більш корумпована влада, тим бідніше країна. Якщо ви терпите корумповану владу, то ви несете особисту відповідальність за те, що Україна не тільки найкорумпованіша країна Європи, але ще й найбідніша (ми перші практично у всіх ганебних антирейтингах). І цю відповідальність вам нести навіть не перед собою, а перед своїми дітьми та онуками, які будуть жити в тій Україні, яку ми з вами після себе залишимо.

Для патріота України немає жодної поважної причини, щоб не приїхати 20-го на Майдан. Робота? Живете не в Києві? Візьміть три дні відпустки. Це нічого страшного, що влітку у вас буде на три дні менше відпустки … Яка може бути поважна причина, щоб “відкосити” від вирішального бою за Україну?

Який план на Майдан 20-го лютого? Весь день ми будемо збирати необхідну чисельність протестувальників, щоб нас було не менше, ніж у Румунії.

Увечері, коли наша маса досягне критичної позначки, ми озвучимо простий і зрозумілий ультиматум, а точніше надамо Петру Олексійовичу вибір: або дострокові вибори Президента, або дострокові вибори депутатів Верховної Ради.

Ми не можемо вимагати відставки відразу ж й Президента i Парламенту, бо в цьому випадку в Україні виникне тимчасовий політичний вакуум (безвладдя), а цим можуть скористатися наші вороги в Кремлі. Якщо у відставку піде Президент, то його повноваження головнокомандувача армії тимчасово буде виконувати Парламент. Якщо у відставку піде Парламент, то не критично, бо головнокомандувач на своєму місці.

“Українська Революція” розуміє, що багато з вас налаштовані більш радикально “банду геть і всіх зрадників на гiлляку”, але потрібно думати насамперед про благополуччя України і не піддавати ризику її безпеку. В країні йде війна і нам потрібне дуже плавне і безболісне для України “перезавантаження” влади.

Який ультиматум ми висунемо Петру Порошенко? Згідно iз Конституцією України він не є легітимним Президентом і ми будемо вимагати повернення Конституційного порядку в Україну.

Порошенко зможе залишитися Президентом (завдяки Путіну і війні, хай їм грець), якщо пожертвує Парламентом та визнає, що там немає ніякої коаліції (реальної) і оголосить про дострокові вибори депутатів Верховної Ради. Згідно з останніми соціологічними дослідженнями КМІС – лише 5,3% громадян України продовжують довіряти Верховній Раді. Це провал! Ніколи раніше (за останні 25 років) Верховна Рада не мала настільки низький рівень довіри. Легітимність Парламенту визначається наявністю мандату народної довіри. Якщо довіри до Парламенту немає, то Парламент втрачає свою легітимність. У цьому випадку необхідно провести процедуру його “перезавантаження” – позачергові (дострокові) вибори.

Україна – це парламентсько-президентська Республіка (згідно з Конституцією). За законом у нас Парламент керує країною, а не Президент. Саме Парламент формує Уряд (Кабмін) і призначає всіх міністрів, а Президенту відводиться лише право “вето” на кандидатуру того чи іншого міністра. Україною керує не Президент, а Уряд, який підпорядковується лише Парламенту. Але це по Конституції … А як справи кояться в дійсності? Україною керує не Парламент, а узурпатор Порошенко, який призначив свого кума – Генеральним прокурором, свою колишню бухгалтерку Гонтареву – главою Нацбанку, свого “кореша” з Вiнницi – прем’єр-міністром. На всіх ключових постах в Україні сидять люди, яких туди посадив Порошенко – це пряма узурпація влади. Україною керує не Парламент, а Президент. Згідно Конституції немає більш тяжкого злочину проти України, ніж узурпація влади.

Майдан 20-го лютого спрямований на повернення Конституційного порядку в Україну. Ми або проженемо узурпатора, який не є легітимним Президентом згідно з Конституцією, або доб’ємося “перезавантаження” Парламенту, який стане повністю незалежним від диктатури узурпатора. І ось тільки коли у нас з’явиться новий Парламент, то ми повернемося до питання усунення Порошенка, бо (повторимо) країна перебуває у стані війни і ми говоримо про благополуччя України.

Три роки війни показали нам “хто є хто” (ху із ху). Війна це біда, але й в неї є свої плюси – вона (війна) назвала нам імена тих самих героїв, яким слава. У новий Парламент потраплять сотні патріотів України (волонтери, ветерани, громадські діячі), які і сформують там коаліцію більшості. Й здійсниться наша мрія – Україною буде керувати не проросійський чи проєвропейський, а на 100% чисто проукраїнський Уряд, який буде відповідати всім нашим “партнерам”: – “На першому місці для нас інтереси українців. Ми приймемо вашу пропозицію, якщо вона буде відповідати нашим національним інтересам”.

***

Після Майдану 20-го лютого новий Уряд поверне народу все, що у нього вкрали

Боротьба з корупцією може бути справжньою, а може бути чистої води показухою для “електорату”, щоб не обурювалися і не майданiли.

Реальна боротьба з корупцією виглядає наступним чином:
1) ГПУ викликає всіх чиновників України на допит в порядку черги і показує чиновнику фото знімки як цей чиновник за кермом дорого позашляховика, як цей чиновник проживає в дорогій квартирі або шикарному особняку (не в гості зайшов переночувати, а реально там проживає кожного дня), роздруківку оплати рахунків в дорогих ресторанах і магазинах з банківської картки, яку останній місяць використовував чиновник і слідчий пропонує чиновнику вказати на джерела доходів, які дозволяють “слузі народу” жити так розкішно. Розумієте про що мова? Не десятки працівників ГПУ повинні день і ніч стежити за чиновником, щоб його піймати на крадіжці бюджетних коштів або на хабарі. Ні, нехай сам чиновник доведе, що вся його власність придбана на його заробітну плату або пояснить яке джерело доходу йому дозволило все це придбати.
2) Але у хитрого корупціонера все схоплено: будинок, авто і банківська карта – все записано на “бідного родича”. Корупціонер дивиться на слідчого і єхидно посміхається. “Добре”, – відповість слідчий: – “Ви вільні. Ми викличемо вашого родича і якщо він не зможе вказати на джерела доходу, то ВСЕ його майно, в тому числі і те, яким ви користуєтеся, буде конфісковано”.
3) Часто корупціонери легалізують (відмивають) вкрадені у народу гроші шляхом передачі їх своїм родичам, які відкривають свої фірми. Сама фірма працює законно, претензій немає, просто час від часу в обіг цієї фірми надходять корупційні гроші для відмивання. Так поступив Янукович, використовуючи в цих цілях свого сина. Перевірка ГПУ бізнесу сина Януковича показала, що прискіпатися не до чого, але НОВА народна влада, яка прийде після Майдану 20-го лютого, просто запитає у сина Януковича чи будь-якого іншого подібного “родича” будь-якого іншого чиновника: – “Будь ласка, назвіть джерела стартового капіталу. Звідки ви взяли таку велику суму грошей для відкриття свого бізнесу? Це дуже просте питання. Де ти взяв гроші? Кредит взяв? Нi. Бабуся померла і ти продав її квартиру? Нi. Ти вільний, є у тебе 14 діб, щоб придумати відповідь і зібрати всі документи. Не зможеш цього зробити і довести легальність стартового капіталу і ми накладаємо арешт на весь твій бізнес і на всю власність, а своєму татові привіт можеш передати”.
4) Якщо чиновник все життя вів скромний спосіб життя, а на вкрадені гроші купував діаманти, які закопував у себе на дачі і тільки після звільнення почав РАПТОМ вести розкішний спосіб життя, то і його теж повинна торкнутися подібна перевірка.
5) Кожен депутат оновленої Верховної Ради повинен мати законні повноваження надіслати депутатський запит в ГПУ і не запропонувати, не просити, а вимагати провести перевірку щодо підозрілого чиновника і повідомити йому (депутату) про підсумки перевірки в деталях.
Як тільки чиновники зрозуміють, що вони крадуть не гроші, а папір, якiй нічого не коштує, бо вони ніколи не зможуть ці гроші витратити на покупку дорогих речей, то сенс красти відпаде сам собою.
Українці, ви думаєте, що всі вкрадені за 25 років у вас гроші не повернути? Так, частину цих грошей чиновники проїли або пропили, якусь частину грошей дуже добре сховали, але більша частина награбованого навколо вас: дорогі особняки, авто, яхти, бізнес. Якщо народ все це поверне, то Україна отримає понад 500 млрд. доларів, яких вистачить на те, щоб розплатитися з усіма боргами України, а решту пустити на реформи. Україна така бідна не тому, що українці тупі та ледачі (все як раз навпаки), а тому, що Україну грабують. Знищити корупцію і Україна стане не бідніше Польщі. Це вам будь-який політик з Євросоюзу підтвердить.
Джерело: maidan-ua.livejournal.com

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ