АТОвець публічно висловив претензії голові АТОвської громадської організації

0
242
Загрузка...

Учасник антитерористичної операції (АТО) Юрій Шипітко публічно звернувся до голови Громадської організації «Чернівецьке обласне об’єднання учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей» Олександра Ковбасюка з претензіями щодо «квартирної програми».

На своїй сторінці у Facebook Yura Shypitko написав:

«Олександре, повідомляю тебе, що ти і твоя громадська організація, надіславши мені цинічного листа від 18.02.2017р. з повідомленням про те, що вона розробила і втілила в життя програму «Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції» надзвичайно образила мене і обурила. Адже ти, знаючи моє ставлення до цієї «Псевдо-програми», яка втілена не у життя, а лиш у твоїй голові та головах твоїх членів організації, зухвало надсилаєш мені офіційно з повідомленням.
Ти зазначаєш, що «завдяки цій програмі, кожен учасник АТО, який потребує покращення житлових умов, може отримати матеріальну допомогу цільового спрямування для придбання житла (на первинному, вторинному ринку та для інвестицій в будівництво. Порядок видачі та розмір матеріальної допомоги цільового спрямування для придбання житла чітко встановлені та затверджені сесією Чернівецької міської ради». Також уточнюєш, що «якщо (претендент), перебуваючи на квартирному обліку в Департаменті житлово-комунального господарства, як особа, що потребує покращення житлових умов, має бажання прийняти участь у вашій програмі», то треба звертатись за адресою, де знаходиться твоя організація та ще й занести певні офіційні довідки та копії серйозних документів. Також там хочеш повідомити деталі.
Так ось, мене цікавлять тепер деталі. Дай, будь-ласка, чіткі відповіді на наступні запитання:
1. Чому ти запевнюєш, що саме по твоїй програмі я можу отримати матеріальну допомогу?
2. Чому ти обдурюєш цим листом інших хлопців, що програма втілена вжиття? Скажи всім, що рішення нема, а справа в суді?
3. Чому ти замовчуєш про законну комплексну програму від соц.захисту, яка дійсно затверджена міською радою, але перебуває в режимі «паузи» через ваші знахабнілі амбіції?
4. З чого ти взяв, що порядок видачі та розмір матеріальної допомоги цільового спрямування для придбання житла чітко встановлені та затверджені сесією Чернівецької міської ради?
5. Чому по твоїй програмі перші 30 осіб, яких ти вибрав з певних міркувань, не всі перебувають на квартирному обліку в Департаменті житлово-комунального господарства м. Чернівці?
6. На яких підставах твоя організація може отримувати офіційні довідки, а також копії конфіденційних документів?
7. Коли у тебе прокинеться совість, моральність, чесність та порядність?
8. Коли ти вибачишся?»

Погано, коли непорозуміння виникають між АТОвцями… Як кажуть, «диму без вогню не буває». Але було б добре, щоби рішення та дії громадських об’єднань АТОвців підтримувались більшістю учасників антитерористичної операції, а непорозуміння вирішувались в робочому порядку, без конфліктів…

fakty.cv.ua

***

Квартирний АТО-скандал у Чернівцях: хто «правіший» і як вийти з ситуації?..

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ