У Чернівцях жорстоко побили лікаря-стоматолога (відео)

1
319
Загрузка...

Справжня війна розгорілась  у комунальній стоматологічній поліклініці міста Чернівці. Там вже більше року частина колективу намагається протистояти  керівнику, якого звинувачували у корупційних діях та звільняли із посади.  Втім, головний лікар  медичної установи через суд повернувся на роботу.

Перев’язане око та ушкоджені ребра – днями увечері двоє чоловіків напали та побили  зубного техніка  чернівецької стоматологічної поліклініки у нього на подвір’ї, на очах в дружини та дітей.

Олександр Марко, працівник стоматологічної поліклініки:  Заходять двоє на подвір’я і питають , де можна набрати води, лиш я запропонував це ,вони налетіли – почали бити ногами, собаки почали гавкати, дружина з дітьми вибігли, почали кричати.

Олександр  – один із противників рішення щодо звільнення  своїх 5 колег, прийнятого ще навесні головним 170117-stomatologлікарем  стоматологічної поліклініки  Володимиром Струком.  Дехто із людей через суди поновився на роботі, інші – ще продовжують це робити.

Їхній адвокат припускає – побиття зубного техніка – розплата за бажання встановити справедливість.

Ганна Поклітару, адвокат працівників міської поліклініки:  Я думаю, що воно чимось пов’язане із його позицією щодо керівництва, яке поновлене. Самого ж керівника комунальної установи в міській раді вирішили звільнити після вчинення ним корупційних дій.

Микола Юзьків, заступник керівника юридичного управління міської ради: Він підписував угоди на постачання медичного обладнання, з юридичною особою, де працювали його родичі. На нашу думку, цей конфлікт інтересів зумовлений певними особистими родинними відносинами, має постійний характер, відповідно, було вирішено звільнити Струка Володимира  із посади.

Та після низки судових засідань, головний лікар медустанови відбувся штрафом у понад тисячу гривень за корупційні дії, та в січні повернувся на роботу.

Микола Юзьків, заступник керівника юридичного управління міської ради: Оскаржив його у судовому порядку та рішенням суду його поновлено на роботі. Зубний технік комунальної стоматологічної поліклініки

Анатолій Фрунзе  – чи не єдиний наважується вийти на кілька хвилин обідньої перерви до журналістів. Каже: колектив установи тепер  боїться помсти нового-старого керівника.

Анатолій Фрунзе, зубний технік: Всі бояться, чекають якихось потрясінь, ми розуміємо, що він мстивий, буде мститись . Все , що хотів  – те робив. Це не я його звинувачую, це суд довів, що він корупціонер, хабарник.

Людиною компетентною Володимира Струка тим часом вважає представник профспілки медустанови. Сам головний лікар від коментарів журналістам – відмовляється.

Віктор Маркевич, голова профспілки  міської стоматологічної поліклініки: Є частина колективу, яка хоче бачити одного керівника, частина – яка не бачить цього керівника. Але у цій ситуації мусить бути компетентна людина, яка  не призведе до банкрутства клініки.

Та міська рада Чернівців вже подала апеляцію на рішення суду щодо поновлення керівника стоматологічної поліклініки на посаді. Таке рішення готові оскаржувати до кінця. На справедливе розслідування сподівається і побитий зубний технік Олександр Марко, його справою вже зайнялись правоохоронці.

Джерело: acc.cv.ua

https://www.youtube.com/watch?v=1pRCRH5S4e8

***

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ