Про законність вимог Інспекції з благоустрою щодо прибирання снігу

0
455
Загрузка...

Сумнозвісній чернівецькій Інспекції з благоустрою задали запитання в контексті вимог до підприємців щодо прибирання снігу прилеглих територій.

 

На «категоричне попередження» керівника Інспекції Сергія Обшанського (який встиг багато разів «відзначитися» політичними «наїздами» на опонентів влади та іншими негативними діяннями з використанням службового становища) підприємець і громадський діяч Ігор Воронич написав на своїй сторінці у Facebook:
«Чомусь я завжди вважав, що бізнес повинен платити податки! А виявляється ще й виконувати функції комунальників.prybyrannya-snigu
Але виникають запитання:
1. Законності такої вимоги?
2. Законності накладання штрафів?
3. На якій підставі підприємець може заставити персонал виконувати роботи/обов’язки, які не передбачені функціональними обов’язками/трудовим контрактом?
4. Яким чином підприємець може вплинути на персонал який відмовляється виконувати роботи, які не передбачені функціональними обов’язками/трудовим контрактом?
5. Джерела покриття витрат на придбання інертних матеріалів?
6. Чи може підприємець відносити витрати на придбання інертних матеріалів на затрати і на підставі якого БС (бухгалтерського стандарту)?
7. Джерела покриття витрат на оплату праці персоналу під час прибирання снігу?
6. Чи може підприємець відносити витрати на оплату праці під час прибирання снігу на затрати і на підставі якого БС (бухгалтерського стандарту)
7. Що таке прилегла територія? Яким чином і яким документом вона визначається?

Зроблю зауваження.
1. Беззаперечно бізнес самостійно забезпечує прибирання і утримання “внутрішніх” територій, які являються або його власністю або в оренді.
2. Свідомий бізнес може “висловити” свою громадянську позицію добровільно і самостійно допомагати комунальникам у боротьбі із стихією.
3. Дбаючий за свою репутацію бізнес і так тримає прилеглу територію в нормальному стані без вказівки…

І на останок… Треба позбуватися таких совкових принципів керування життям міста…»

А ось пост Обшанського щодо прибирання снігу:

«Особливості сезонного прибирання

5.1. Зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.

5.1.1. Прибирання вулиць і тротуарів, площ в період снігопаду проводиться комунальними спеціалізованими підприємствами та суб’єктами господарювання на прилеглій території.

5.1.3. Прибирання здійснюється негайно з початку снігопаду, для запобігання накату, безперервно – до закінчення снігопаду.

5.1.4. На територіях прибирання суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають: тротуари від снігу і льоду та посипають їх піском; дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).

4.3. Підприємства, установи та організації незалежно від форм власності, громадяни – суб’єкти підприємницької діяності та громадяни зобов’язані щодня прибирати прилеглі та закріплені території, як правило з 6 год до 10 год та з 16 год, а також підтримувати належний санітарний стан впродовж всього встановленого режиму.
За несвоєчасне прибирання території від снігу та снігового накату до твердого покриття, не посипка інертним матеріалом передбачена відповідальність за ст.152 КупАП (п. 12.14 додатку до тимчасових Правил благоустрою м.Чернівців, затверджених рішенням міської ради VI скликання від 03.02.2015 №1489. Штраф від 340 грн.-1700 грн».

«Спільними зусиллями» – чудове гасло і життєвий принцип, завдяки якому багато чого доброго робиться у Чернівцях! Але чи такими методами мають «стимулювати» дотримання цього принципу?..

fakty.cv.ua

Отакої: І третій заступник Каспрука – теж з «екс-регіоналів»… (відео)

Знущання над дружиною АТОвця (Made in Інспекція з благоустрою)

Мер не в курсі, що деякі підлеглі дискредитують міську владу?..

Мера підставляють чи він замовляє (підтримує) переслідування опонентів? (відео)

«Борцю з бабусями і МАФами» ще раз вказали на його «подвійні стандарти»

***

«Борець з бабусями» з міської влади змінив місце роботи зятя Чинуша

***

Кривдник бабусь отримав премію 105%, образив депутатку і – на звільнення (відео)

***

Вимоги до вивісок не стосуються «обраних»?..

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ