Квартирний АТО-скандал у Чернівцях: хто «правіший» і як вийти з ситуації?..

1
548
Загрузка...

Цього нам ще не вистачало, що називається… У боротьбі за квартирні перспективи зіштовхнулися дві групи учасників АТО. Чи їх свідомо зіштовхнули?..

 

Міська рада вирішила виділити кошти на придбання квартир учасникам АТО. Здавалося би, однозначно позитивна річ, якій лише радіти треба. Але… Виявилось, що під ці квартирні перспективи потрапила лише частина АТОвців з черги, логіку формування якої інші учасники сумних подій на сході України зрозуміти не можуть.

Наприклад, хтось стояв у міській черзі десятки років, потім був включений ще до пільгових черг, але у тій версії черги, під яку виділили кошти, цих АТОвців немає, і це виглядає щонайменше несправедливо і незрозуміло… Плюс деякі хлопці нині там, «на передку», а в цей час без них квартирні кошти розподіляють, і вони навіть не мають можливості за себе слово мовити, як кажуть.

Отож, влада, депутати мали би, напевно, вийти до спільного знаменника у перемовинах з АТОвцями і розповісти громаді, кому саме ці квартирні кошти виділяються і якими об’єктивними і законними підставами керувались, визначаючи місця у цій черзі за квартирними перспективами.

А ось що написав про цю ситуацію один з АТОвців Yura Shypitko:

Юрій Шипітко
Юрій Шипітко

«Написав у всі можливі структури, а тепер пишу у ФБ. Правду мають знати всі! Чернівці в скандалі.
Неозброєним оком видно, що депутати міської ради чхають на закон та порушують права містян-
АТОвців, прикриваючись певними АТОвцями.

Так склалось, що багато хлопців пішли воювати за честь, свободу, незалежність, правду. І що ж тепер коїться? Здається мали б бути всі ветерани з загостреним почуттям справедливості, мали б відстоювати закон… А тут находяться хлопці атошнікі, які тупо продались за обіцянки колишнім регіоналам. Придумали разом з ними
корупційні схеми, щоб отримати житло.
Це крик душі! Поясніть мені, будь-ласка, – як люди, не маючи законних підстав, можуть отримати
квартири? Чому я і біля 100 чоловік ігноруються місцевими депутатами? Чому за офіційних черговиків квартири отримають ті, кого депутати підтримують? Чому мої права зневажаються місцевими депутатами? Вони що – імператори? Депутати ж кожен раз на початку сесії встають під час гімну України, урочисто булькочать, тримаючи руку на серці, його слова… Вони ж повинні дбати про своїх мешканців, які їх обирали, а натомість прикриваються благими намірами і віддають квартири (гроші за які сплатили чернівчани) тим, хто вирішив «увійти в долю», тобто на даний момент це 30 атошніків з ГО «Ковбасюків». Чому ці 30 чоловіків (хоча їх набагато більше) чхають на закон та побратимів?

Нас офіційних черговиків просто послали на ПТН ПНХ….
Продовження буде!»

Дивує трішки, що Юрій вдається до політичних оцінок, адже, напевно, завжди розглядати треба, передусім, проблему по суті. І чиясь партійність або екс-партійність тут ні до чого (тим більше, не називаючи конкретних прізвищ…). А по суті хотілось би бачити поіменні списки тих АТОвців, які тепер опинились у «прохідній частині» черги на житло (з конкретикою щодо статусу, участі в бойових діях, наявності інших об’єктивних обставин, які дозволяють претендувати на першочерговість у цих чергах на житло), бачити списки інших претендентів на житло (також з конкретикою), а також, звісно, почути офіційні коментарі від керівників міста, депутатів, представників АТО-організацій та окремих АТОвців – як, на їх думку, мали би вийти з цієї ситуації, аби і ці квартирні кошти, як кажуть, не пропали, і щоби дісталися вони саме тим АТОвцям, які найбільше заслуговують покращення житлових умов за бюджетні кошти. Щоби громада знала і щоби було зрозуміло, чому, на яких підставах саме ці АТОвці, а не інші, опинились у даному разі у «прохідній частині» черги на житло.

Ну, і тут можна озвучити і думку однієї з дружин АТОвця, яка, побувавши на одній із зустрічей, на якій обговорювали ці проблеми, зробила висновок, що влада зіштовхнула дві групи АТОвців, які тепер мають доводити, хто з них «більші АТОвці», а отже і мають більше прав і заслуг претендувати на ті квартирні кошти…

Дивна ситуація…

fakty.cv.ua

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ