Бурбак і Ко «добивають» чернівецьку «Самопоміч»?.. (відео)

0
351
Загрузка...

Опозиційні до мера Чернівців депутати в більшості випадків стоять на захисті інтересів міста. А проблема полягає у тому, що інтереси міста і чернівчан не завжди співпадають з інтересами «Добробуту» і Ко. Тому «Добробут» бореться зі всіма, хто загрожує його добробуту.

На такі думки наштовхнули активіста і громадського діяча Ігоря Воронича скандальні події навколо місцевого осередку «Самопомочі». «Цікаво, скільки коштів НФ витратив на дискредитацію чернівецької «Самопомочі»?», – з іронією публічно запитує п. Ігор.

Отож, базуючись на доносах та «цінних підказках» від політичних опонентів і колег, які «сплять і бачать себе депутатами», керівники Об’єднання «Самопоміч» порекомендували всім членам своєї фракції у Чернівецькій міськраді скласти депутатські повноваження.

І байдуже, що уповноважили своїми голосами на виборах цих депутатів не партійні вожді якісь, а чернівецькі виборці… Але інтереси партії, виявляється, і у цьому випадку стоять вище інтересів громади… Чи випадковість це?..

Отож, перебуваючи під цим тиском, керівник фракції «Самопоміч» у міськраді Віталій Гавриш під час прес-конференції 14.12.16, після відповідних запитань, зазначив, він з колегами-депутатами готові скласти повноваження. І, можливо, це відбудеться найближчим часом.

Таким чином, Бурбак і Ко близькі до того, щоби «добити» чернівецьку «Самопоміч» у теперішньому кількісному та якісному складі.

А як щодо конкретики в контексті поверхневих політичних звинувачень на адресу депутатів від «Самопомочі»? Хтось може привести конкретні приклади того, що депутати від цієї політичної сили систематично голосували за рішення проти інтересів громади?

Наразі є свіжий приклад, коли двоє депутатів від «Самопомочі» утримались по питанню скасування рішення щодо звільнення ТОВ «Інвест Альянс» (ринок «Добробут») від сплати 10% у фонд розвитку міста, тобто фактично ці депутати діяли в інтересах не громади, а бізнесу Бурбака і Ко… Чому так сталось, і чи випадково?

Ось це один з конкретних прикладів «дивних голосувань» депутатів від «Самопомочі». Якщо маєте інші приклади голосувань проти інтересів громади, – поділіться цією інформацією! Бо у столичного керівництва «Самопомочі», схоже, ніякої конкретики немає – самі «політичні штампи»…

Отож, ось як на сторінці буковинської «Самопомочі» на Facebook прозвітували про прес-конференцію 14.12.16:

«Чотири з шести депутатів Чернівецької міської ради від фракції “Об’єднання “Самопоміч” сьогодні на прес-конференції прозвітували перед ЗМІ за пророблену роботу.

На початку конференції голова фракції Віталій Гавриш коротко розповів про роботу фракції в Чернівецькій міській раді.

“Офіційно депутати приступили до виконання своїх повноважень 3 грудня 2015 року. За період діяльності фракції, наша фракція зарекомендувала себе як дисиплінована, наші колеги пропустили мінімум засідань, не більше двох-трьох сесійних днів, що в цілому складає не більше 5%. Аналогічна ситуація становить і на засіданні постійних комісій, щоправда відсоток пропущених засідань у депутатів дещо вищий – біля 10%. В цілому наша фракція за цими показниками одна з найкращих в Чернівцях. Окремо хочемо зазначити, що фракція майже в повному обсязі постійно відвідує день депутата для кращої підготовки до сесії”, – зазначив голова фракції.

Депутат міськради Андрій Брязкало коротко прозвітував про свою роботу на окрузі і у Чернівцях.
“Основний напрямок роботи – запровадження кампанії “Безпечне місто”, де було залучено близько 850 учнів чернівецьких шкіл. Цей напрямок буде і надалі продовжуватись. В планах – обійти всіх дітей Чернівців.
Важливо відзначити і роботу в напрямку адресної матеріальної допомоги інвалідам першої групи підгрупи А. В 2016 році для матеріальної допомоги було виділено понад 800 тисяч гривень, а в 2017 році матеріальною допомогою планується охопити всіх людей першої групи інвалідності у Чернівцях.
Ще одним важливим напрямком моєї роботи – це була промоція міста, як туристичного центру. Взяв участь в трьох великих європейських туристичних виставках – Берліні, Парижі та Варшаві. Туристична привабливість зросла в рази, адже туристичний збір у Чернівцях зріс удвічі”, – прозвітував Андрій Брязкало.

Заступник голови бюджетної комісії Чернівецької міськради, депутат Богдан Ковалюк роповів про свою роботу на протязі року.
“З першого дня депутатства наша фракція зайняла активну позицію в стратегічних напрямках роботи міста. Однією з моїх ініціатив було формування інфраструктурних об’єктів, зокрема ми підняли питання щодо будівництва мосту через старий Проспект, адже це дозволить збудувати нові тролейбусні лінії. Активно ведеться розробка документації щодо будівництва в Чернівцях тунелів в районах Південно-Кільцевої та Кварцу. Ці об’єкти є дороговартісними, але вони дозволяють зробити місто більш комфортним для містян. Окремо фракцією було ініційовано формування індустріального парку у Чернівцях, що дозволить забезпечити робочими місцями чернівчан, що в свою чергу дозволить суттєво збільшити бюджет міста.
Не менш важливим було переформатування Тролейбусного управління. За нашою ініціативою в місті розпочали оновлення тролейбусного парку. Вже закупили 4 тролейбуси, ще 7 одиниць – закуплять до кінця року.
Наша фракція виступила за реформування методів управління в двох комунальних підприємствах міста, тому було ініційовано формування наглядових рад. Наразі стоїть питання щодо обрання членів наглядових рад на конкурсних засадах”, – прозвітував Богдан Ковалюк.
Депутат Аліна Олевич розповіла і про свої успіхи поотягом року.
“Перший документ, який прийняла міська рада став регламент, який був ініційований завдяки нашій пропозиції. Ми ініціювали для громади відкритість – розміщення на сайті всіх телефонів депутатів, а також їх приймалень. За нашим наполяганням на сайті відкрито розмістили декларації всіх депутатів, а також зобов’язали керівників комунальних підприємств подавати декларації для подальшого їх оприлюднення.
Не менш важлива ініціатива – голосування у виконавчому комітеті має бути поіменним, а також – всі протоколи рішень виконавчого комітету повинні висвітлюватись на сайті. Наша фракція наполягає, що будь-які засідання виконавчого комітету та комісій мають бути доступні для всіх бажаючих. Важливою є робота щодо призначення керівників комунальних установ на конкурсних засадах, в тому числі і директорів всіх шкіл міста.
В 2017 році за нашої ініціативи передбачено будівництво садочка на території 33 школи, – прозвітувала Аліна Олевич.

Очільник фракції в міськраді Віталій Гавриш доповнив своїх колег і розповів про багато загальнодержавних звернень, які ініцювались фракцією і були підтримані колегами.

“Депутати фракції стали ініціаторами близько 100 протокольних рішень, взяли участь в трьох тимчасових депутатських комісіях, а також нашимим депутатами зініційовно близько 10 депутатських запитів.
Зам наполяганням нашої фракції та підтримки колег у Чернівцях запрацювала система “Prozorro” зі змінами в розрізі посилення контролю закупівель. За моєю ініціативою сайт Чернівецької міської ради в 2017 році повністю оновлять та спростять для користувачів, адже теперішеній сайт надзвичайно заплутаний та застарілий. Хочу відзначити нещодавню ініціативу щодо запровадження в місті електронних послуг для населення” , – доповнив своїх колег щодо річних досягнень голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Віталій Гавриш.

Відповідаючи на запитання журналістів Віталій Гавриш повідомив присутнім, що керівництво “Об’єднання “Самопоміч” порекомендувало добровільно всій фракції в Чернівецькій міській раді скласти депутатські повноваження. Присутні четверо з шести депутатів міськради запевнили присутніх, що добровільно складуть повноваження депутатів і всією фракцією напишуть відповідні заяви».

А ось як висловився у цьому контексті Ігор Воронич:

«Цікаво, скільки коштів НФ витратив на дискредитацію чернівецької “Самопомочі”? Це так… Думки в тренді заяв НФ про його “дискредитацію”…
Сьогодні одна із найголовніших новин міста — це прес-конференція депутатів “Самопомочі” про можливе складання ними мандатів.
Я так розумію, що “битва за Чернівці” розгортається не на життя, а на смерть.
Не претендуючи на статус “останньої інстанції” я переконаний, що опозиційні депутати до нашого мера (я не враховую депутатів “Рідного міста”) в більшості випадків стоять на захисті інтересів міста. І проблема полягає у тому, що інтереси міста і чернівчан не завжди співпадають з інтересами “Добробуту” і Ко. Тому “Добробут” бореться з усіма, хто загрожує його добробуту.
Мої висновки грунтуються на власному досвіді спілкування і з “Добробутом” і з депутатами, які реально намагаються перешкодити дерибану міста.
І питання не у тому, що одні підуть — інші прийдуть. Справа у тому, що цих 6 депутатів, згідно нового виборчого законодавства, зайняли свої місця згідно “внутрішньопартійного” рейтингу, тобто за них проголосувало більше чернівчан, ніж “за” “можливих” наступників. Виходить, що Київ хоче проігнорувати думку значної частини чернівчан…Справа у тому, що “нові” депутати, пам’ятаючи про долю попередників, можуть стати більш лояльними до нинішньої влади. А “ручні” ради дуже довго були в Чернівцях і “Добробут” дуже мріє її повернути.
Тому я проти того, щоб Аліна Олевич, Віталій Гавриш, Андрій Брязкало, Богдан Ковалюк складали свої мандати. Сподіваюсь, що я не один такий. Також хотілось би, щоб Олег Березюк також почув думку не тільки НФ, але й одного із чернівчан».

Чекаємо тепер конкретики від керівництва «Самопомочі», донощиків та інших громадян, які, так розуміємо, страшенно переживають за долю «Самопомочі»…:)

fakty.cv.ua

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

161214-samopomich-pres-fakty-cv-ua-10

***

***

Депутатів від «Самопомочі» підозрюють у служінні олігархічним групам? (відео)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ