Чиновники атакують інваліда І групи… за красу на площі Філармонії

6
802
Загрузка...

Символом теперішньої влади у Чернівцях, на жаль, стали чиновники-руйнівники, які «відзначаються» розгоном бабусь, боротьбою проти олімпійських банерів, штрафуванням за очевидно позитивні речі тощо… На фоні подібного резонансного негативу часто губляться і якісь нормальні рішення і дії керівництва міста…

 

Тепер міські підрозділи охорони культурної спадщини (Олена Пушкова) та благоустрою (Сергій 161025-romanovsjkiy-vitaceОбшанський) взялись знову «діставати» своїми дивними претензіями… інваліда І групи Сергія Романовського, який орендований невеличкий офіс в куточку за великим екраном на площі Філармонії так, молодіжним сленгом, прикольно оформив, що це стало одним з об’єктів туристичної привабливості – туристи навіть регулярно фотографуються біля цього оригінально і цікаво оформленого офісу. Але ця краса не подобається декільком чиновникам, які «не дають жити» підприємцю-інваліду. До слова, це не перша атака на нього. Після теперішньої Сергій Романовський написав на своїй сторінці у Facebook:

«Шановні Друзі та всі небайдужі!
Прошу допомоги та й просто поради що робити!

Ось рівно через місяць буде десять років як я став інвалідом першої групи(
Не працює ліва рука і практично ліва нога. Десять років тому я мав необачність піди в податкову, доводити
свою правоту, а закінчилось обширним інсультом прямо в податковій. Майже місяць реанімації,ті хто мене знає, знає мою жагу до життя, на зло ворогам на радість мамі вижив, але став інвалідом. Проте не здаюсь, працюю, стараюсь щось гарне робити не для себе а для всіх, ні в кого не прошу допомоги.

Але мав нещастя попасти на очі пані Пушковій Олені. Моя вивіска була не до вподоби, не став псувати нерви собі та й іншим, тому самі вивіску демонтували. Біля офісу на площі філармонії №3 поставив два маленьких столика і пару стільців, поставив клумби, посадив квіти, зібрав колекцію цегли австрійських та румунських часів, все гарно оформив, узгодив з сусідами (вікна яких виходять на столики), два роки кожен день поливав, садив пересаджував. Перед новим роком поставив новорічну ялинку біля входу в під’їзд будинку (покрали іграшки, які виготовлялися під замовлення, але то вже інша історія), на стільчиках сусіди та туристи могли сісти, відпочити, кави попити, чув тільки хороші відгуки. Але є і ті , кому це не подобається. І от сьогодні направили людей з інспекції благоустрою все забрати, так як в центрі міста це не допустимо. Можливо вирішили довести мене до другого інсульту, знаючи яка я емоційна людина, що беру все до серця… От тепер і думаю: який вихід? Плюнути на все та поберегти своє здоров’я? Можливо….нехай і далі наші “спеціалісти” перетворюють наше місто в пустелю… Щоб пересвідчитись не потрібно далеко йти, подивіться на що перетворюється площа Філармонії – каміння, так званий Фонтан, і сквер для бомжів, для яких нещасні дерева стали громадською вбиральнею….
Вибачте, якщо когось образив. Наболіло…..»

Оперативно публічно підтримку Сергію Романовському висловив депутат міської ради Ярослав Петришин:

«Пане Сергію. Те, що окремі особи з числа місцевих чиновників займаються “вибірковим” правосуддям, працюють поза правовим полем, та виконують політичні замовлення мало для кого у нашому місті є таємницею.
Але при цьому вони шукають гарну картинку для своїх постів у фейсбуці. У вашому випадку це неможливо. На мою думку, боятися вам немає чого.
Але всі ми живемо у правовій державі і повинні підкорюватися чинному законодавству. Рекомендую Вам у найкоротші терміни підготувати та затвердити всю необхідну дозвільну документацію. Якщо з цим виникнуть проблеми, або потрібна юридични чи фінансова підтримка – звертайтеся до мене у приват або за телефоном 0505165905
І, головне, нічого не бійтеся, я упевнений, що увесь депутатський корпус Чернівецької міської ради стане на ваш бік у конфлікті з Інспекцією з благоустрою чи Відділом охорони культурної спадщини».

Ось і деякі інші коментарі на цю тему (мовою оригіналу)

Інна Головченко:

«Вот не пойму я, чем наша Инспекция з БЛАГОустрою занимается((( Нарекает на благоустроенную территорию, с любовью сделанную для общественного использования? Или нынче на высадку растений в нашем городе спец.разрешение требуется?

Очень рекомендую уважаемым инспекторам пройтись по ул Федьковича и обратить внимание на то, как там старинную лепнину на старинных дома утеплительными плитами закрывают и сверху замечательную “шубу” накладывают….Или как фасады на ул. Гоголя детям на головы ссыпятся. .. Мапый бизнес, как никто другой сейчас, инвестирует в город свои трудом. своими средствами. Отстаньте от людей. Дайте спокойно работать. Люди СОЗИДАЮТ. не мешайте».

Сергій Микитчук:

«Гарно у Вас… Цим примітивним чиновникам міської ради має бути соромно за такі дії … Совок форевер((( На жаль».

Коли вже керівники міста зрозуміють, що такі «чиновники-піарщики» псують імідж влади?.. Може, нарешті, час змусити їх займатися чимось корисним для міста, а не переслідуваннями і боротьбою з красою?..

fakty.cv.ua

***

Вимоги до вивісок не стосуються «обраних»?..

***

Міська влада помстилась Гешку за критику «зникненням» олімпійських банерів?

***

Активіст пояснив, чому міська влада ігнорує «захоплення дороги і тротуару»

***

«Все має бути в рамках закону» в Україні звучить, як знущання (відео)

***

Депутати контролюватимуть роботу скандальної Інспекції з благоустрою (відео)

***

«Борець з бабусями» з міської влади змінив місце роботи зятя Чинуша

***

На працівника Інспекції благоустрою «наїхали», заступившись за бабусь? (відео)

***

Загрузка...

6 КОМЕНТАРІ

  1. #інспекціязблагоустрою м.Чернівці

    Офіційно заявляю , що МИ як інспекція і я як керівник ніяких питань до Сергей Романовский не маємо.
    Інспектор працював по зверненню з сайта Відкрите Місто та відділу охорони культурної спадщини.
    Мій підлеглий не повідомив мене про складання протоколу та по факту проведу перевірку ( Виталий Назаров )
    Особисто я засуджую таки дії мого підлеглого (протокол не підписаний і на адмін.комісію не направлено) та перепрошую Сергія Романовського як керівник підрозділу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ