Кривдник бабусь отримав премію 105%, образив депутатку і – на звільнення (відео)

5
651
Загрузка...

На сесії міської ради 27.10.16 знову «засвітився», в негативі, скандальний керівник міської Інспекції з благоустрою Сергій Обшанський.

 

Після резонансних скандальних «розбірок» за участю цього керівника («розгін» бабусь, боротьба проти олімпійських банерів, штрафи за очевидні позитивні справи, «безпредельна» евакуація торгових кіосків тощо) Сергій Обшанський… отримав за жовтень премію 105% (розпорядження міського голови від 21.10.16 №1457-к). І вже за декілька днів, під час сесії міської ради 27.10.16, відповідно до заяви керівника фракції «Батьківщина» Олександра Пуршаги та очевидців, «відзначився» тим, що образив в кулуарах депутата міськради, вилив воду попутно і на прокурора та активіста, а потім у мікрофон пояснив, що на його адресу були висловлені нецензурні слова, після чого. Мовляв, він випадково зачепив склянку з водою і вона вилилась на сусідів. Ці пояснення викликали сміх у свідків інциденту (і не лише).

Олександр Пуршага заявив, що якщо мер негайно не звільнить Обшанського, фракція «Батьківщина» на знак протесту не братиме участь у голосуваннях.

Юлія Сафтенко запропонувала оперативно зібрати профільну комісію і в присутності учасників інциденту розглянути конфліктну ситуацію і дати свою оцінку. Для цього була оголошена перерва.

Нагадаємо, днями підлеглі Обшанського «наїхали» на підприємця-інваліда І групи Сергія Романовського – за те, що він перед орендованим офісом за великим екраном на площі Філармонії облаштував гарний куточок, який подобається відвідувачам і біля якого нерідко фотографуються туристи. Пізніше Обшанський попросив пробачення у Романовського за некоректні дії підлеглих. Але сам «головний інспектор» з благоустрою, як бачимо, продовжує поводитися некоректно…

Після розгляду інциденту Юлія Сафтенко повідомила, що комісія рекомендує міському голові звільнити зухвалого чиновника. Це рішення підтримала більшість присутніх у залі депутатів.

fakty.cv.ua

***

***

Чиновники атакують інваліда І групи… за красу на площі Філармонії

***

Вимоги до вивісок не стосуються «обраних»?..

***

Міська влада помстилась Гешку за критику «зникненням» олімпійських банерів?

***

Активіст пояснив, чому міська влада ігнорує «захоплення дороги і тротуару»

***

«Все має бути в рамках закону» в Україні звучить, як знущання (відео)

***

Депутати контролюватимуть роботу скандальної Інспекції з благоустрою (відео)

***

«Борець з бабусями» з міської влади змінив місце роботи зятя Чинуша

***

На працівника Інспекції благоустрою «наїхали», заступившись за бабусь? (відео)

***

Загрузка...

5 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ