Неймовірно: сім’я передала 15 тис. пар взуття інтернатам і малозабезпеченим! (фото)

0
2096
Загрузка...

Таке, виявляється, буває – чернівецька сім’я благодійно передала для дітей з інтернатів, дітей та жінок з малозабезпечених сімей 15 000 пар взуття!

 

У понеділок, 18.07.16, це взуття перевезли на склад обласної організації Червоного Хреста – за допомогою міської установи «Зелене господарство» (Олександр Брязкало), модельної агенції «ШоуТайм» (Ліна Ільніцька) та обласної федерації пауерліфтингу (Сергій Качмарський).

Про цю «супер-благодійність» публічно повідомила керівник модельної агенції «ШоуТайм» Ліна Ільніцька:

«Понеділок. П’ять завантажених по вінця автомобілів ЗІЛ 15 000 пар взуття для дітей з інтернатів, а також дітей та жінок з малозабезпечених сімей перевезені на склад обласної організації Червоного Хреста.

А починалось все так: під час збору продуктів в Магалянський інтернат, модель агенції «ШоуТайм» Кірик Олександра, прийнявши участь в даній благодійній акції, поцікавилась, чи не збираємо ми речі для інтернатів, так як в батьків її хлопця є досить багато нового взуття, яке б вони хотіли передати на благодійність. Вона дала мені їхній номер телефону. Зателефонувавши сім’ї Качор, я дізналась, що у них є орієнтовно близько тисячі пар взуття, я домовилась зустрітись та подивитись на нього.
В п’ятницю, коли ми в черговий раз спільно із Сергій Качмарський відвідували іменинників в геріатричному пансіонаті, я познайомилась з головою Чернівецької обласної організації Товариства Червоного хреста Мирослава Островецька, разом із якою того ж дня домовились поїхати подивитись на взуття, котре хочуть передати.
Приїхавши, ми зрозуміли, що там його не одна тисяча пар, а тисячі… Вирішили забрати в понеділок. За вихідні знайшла вантажний автомобіль, котрий надав Олександр Федорович Брязкало, керівник міської установи «Зелене господарство» (дякую Георгій Мазурашу за те, що домовився) , а вантажити коробки погодились наші давні друзі-спортсмени, представники Федерації пауерліфтингу в Чернівецькій області.

Хочу подякувати сім’ї Качор, а саме Олегу Романовичу, Роману Івановичу, Ірині Сергіївні, Валентині Олександрівні, та Владиславу за такий чудовий подарунок для дітей, які дуже цього потребують!»

Також Ліна зауважила, що водій вантажівки, яку для перевезення направив керівник «Зеленого господарства» Олександр Брязкало, теж активно завантажував і розвантажував благодійне взуття, за що попросила висловити йому окреме велике спасибі!

Гарний приклад для тих, у кого є можливість допомагати знедоленим і малозабезпеченим…

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Неймовірна благодійна акція 18.07.16

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ