Шустер оголосив голодування після позбавлення дозволу на роботу в Україні (відео)

0
157
Загрузка...

Популярного телеведучого Савіка Шустера 26.04.16 позбавили дозволу на роботу в Україні. Він впевнений, що це зроблено саме зараз не випадково – аби суспільство і політикум, готуючись до свят, мінімально звернули увагу на такий наступ на свободу слова.

 

Савік Шустер зазначає, що подібне він вже пережив у Росії у 2004 р. І прогнозує, що незабаром його спробують взагалі «попросити з країни».

Позбавлення Шустера дозволу на роботу в Україні відбулося за достатньо дивним сценарієм. І мало хто сумнівається, що це відбулося з відома вищого керівництва. Причина – нетерпимість режиму до критики на адресу влади.

Журналісти згадують, що подібні атаки на свободу слова були і за часів президентства Віктора Януковича. Проте так далеко заходити не дозволяв собі навіть він…

Нагадаємо, що на Савіка Шустера також «наїжджає» фіскальна служба, висовуючи претензії щодо придбання УТ-1 у його студії програми «Шустер live» за заниженою ціною, хоча Перший національний за такою ж ціною купував і інші телевізійні продукти (надаючи їх власникам можливість розміщувати рекламу). Тобто «натягнутість», «політичність» і «штучність» цих справ проти Шустера доволі очевидні…

А що ви думаєте з приводу атак на Шустера?

fakty.cv.ua

Ваша реакція на позбавлення Шустера дозволу на роботу в Україні

Результати

Loading ... Loading ...

***

***

***

***

Шустер live: Про «брильянтових прокурорів», продаж бізнесу Порошенка… (відео)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ