Поїзд Вадул-Сірет – Сучава 1 січня 2016 їхав… з одним пасажиром (фото)

1
4847
Загрузка...

Нове залізничне сполучення між Україною та Румунією вирішив випробувати на собі представник fakty.cv.ua, який виявився 1 січня 2016… єдиним  пасажиром.

 

Потяг Вадул-Сірет – Сучава, як передає «ексклюзивний» пасажир Олександр БІЛОУС, чимось нагадує швидкісний поїзд Чернівці – Львів. Лише в румунському варіанті – це не новий поїзд, а вже трохи «поношений». У вагоні холоднувато. Можна зрозуміти – отоплювати для одного пасажиру…

Вартість квитка з Вадул-Сірета до Сучави – 160 грн. + страховка (якщо у вас є страховка, зрозуміло, за неї платити не треба).

Вартість квитка до Бухареста – 740 грн.

Продаж квитків припиняється за годину до відправлення (дивно…).

Вокзал у Вадул-Сіреті справляє позитивне враження. Єдине, що там немає ніякої кафешки, тому, приміром, якщо хочеться кави, треба йти в «Ельдорадо».

Поїзди курсують в щоденному режимі!

Поїзд №385 Вадул-Сірет – Сучава відправляється зі станції Вадул-Сірет о 16:35 та прибуває до Бухареста о 18:45. Зворотно виїзд о 10:55 і прибуття на станцію Вадул-Сірет о 12:35.

Поїзд №380 Вадул-Сірет – Бухарест відправляється зі станції Вадул-Сірет о 13:40 та прибуває до Бухареста о 22:48. Зворотно відправка о 06:15 і прибуття на станцію Вадул-Сірет о 15:40.

За словами провідників, щодня у цьому поїзді, який курсує з 13 грудня 2015 р., поки що їздять десь по 3-5 пасажирів. Чому так мало, – загадка. Швидше за все, потенційні пасажири ще мало обізнані про ці нові потяги.

Цікаво, що хоч офіційно звучало, що «Укрзалізниця» запровадила щоденне курсування двох пасажирських поїздів між Україною та Румунією, насправді, схоже, ці маршрути обслуговують все-таки румунські партнери. Ну, це логічно – все-таки поїзди їздять майже лише по Румунії. Але чому тоді запровадила «Укрзалізниця»? В сенсі ініціювала, може?..

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Поїзд Вадул-Сірет – Сучава 1.01.2016

***

Загрузка...

1 коментар

 1. Але чому тоді запровадила «Укрзалізниця»? В сенсі ініціювала, може?..

  Це помилка у прес-релізі прес-центру УЗ. Прес-реліз робили похапцем на базі типового повідомлення,
  Тому виходить так, що УЗ призначила поїзд складом CRF.

  Чому УЗ сповістила про це так пізно – через 1 тиждень після початку курсування – тільки тому, що я наполягав на цьому, бо інакше вона б ніколи про це не сповістила. Три тижні наполегливих прохань і прес-центр УЗ спромігся хоча б щось написати. Як і чим зручно дістатись до Вадул-Сірета УЗ не пояснила.

  Деталі тут:
  http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=117014.msg418709#msg418709

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ