Отакої: «Телега» регіоналів проти Михайлішина (фото копія документу)

1
891
Загрузка...

Кандидат у мери Чернівців Віталій Михайлішин, будучи секретарем міської ради, виявляється, завдавав значної шкоди іміджу Партії регіонів, чинив тиск на ветеранів партії тощо.

Тетяна і Віталій Михайлішини на конкурсі Міні світ краси України 2015. Фото: fakty.cv.ua
Тетяна і Віталій Михайлішини на конкурсі Міні світ краси України 2015. Фото: fakty.cv.ua

Про це йдеться у критичному листі, який члени Чернівецької міської організації Партії регіонів, депутати Чернівецької міської ради адресували голові Партії регіонів Азарову М. Я., першому заступнику голови Партії регіонів Рибаку В. В., заступнику голови Партії регіонів з організації роботи в регіонах Шенцеву Д. О. та голові Чернівецької обласної організації Партії регіонів Папієву М. М.

У листі, зокрема, йдеться про те, що «Віталій Михайлішин діє всупереч рішенням фракції Партії регіонів, своїми діями завдає шкоди інтересам та авторитету партії, чинить тиск на ветеранів партії, які працюють у виконавчих органах місцевого самоврядування. Не бере активної участі у партійному житті міської організації Партії регіонів…

В місцевих ЗМІ все частіше мусується думка про конфлікт між представником Президента України – головою Чернівецької ОДА, керівником нашої обласної партійної організації Михайлом Папієвим та секретарем міської ради Віталієм Михайлішиним.

Найбільше обурення наших партійців викликала ситуація на довиборах до Чернівецької обласної ради, коли висуванець «Рідного міста» А. Білогорка став конкурентом представнику Партії регіонів, авторитетному члену партії, професору, ректору БДМУ Тарасу Бойчуку. Агітаторами А. Білогорки були люди, які обіймають посади радників В. Михайлішина, на підтримку цього кандидата було задіяно адміністративний ресурс органів місцевого самоврядування.

Зокрема, під тиском змушений був залишити посаду заступника департаменту ЖКГ один із засновників нашої партійної організації, ветеран партії, депутат міської ради,який багаторазово обирався як представник Партії регіонів в мажоритарному окрузі, Ярослав Кушнірик.

Під незрозумілим приводом, всупереч рішенню фракції Партії регіонів усунено від виконання обов’язків директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради ще одного партійця з багаторічним стажем, депутата міської ради Володимира Ніконова.

Зокрема, на останньому засіданні фракції Партії регіонів у Чернівецькій міській раді було одноголосно підтримано пропозицію члена партії, директора Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Володимира Ніконова щодо ініціювання секретарем міської ради В. Михайлішиним питання про дострокове припинення повноважень голови постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, депутата від ВО «Батьківщина» О. Редька у зв’язку з постійним ним порушенням закону про статус депутатів місцевих рад», неправомірним втручанням у роботу Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин. Це рішення було підтримано і В. Михайлішиним, що відмічено у протоколі засідання фракції.

Однак в подальшому секретар міської ради В. Михайлішин ініціював службове розслідування стосовно директора Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Володимира Ніконова із відстороненням його від виконання посадових обов’язків, що суперечить позиції фракції.

Вважаємо, що непрофесійність, політично неграмотні, або ж свідомо провокаційні дії, непопулярні у міської громади рішення секретаря Чернівецької міської ради В. Михайлішина ведуть до ослаблення фракції Партії регіонів, компрометують членів Партії регіонів, завдають значної шкоди міській організації Партії регіонів та іміджу нашої партії в очах виборців…».

 

Загрузка...

1 коментар

  1. повна маячня!!! спроба відмазати і дістанціонувати віталіка від риго-аналів. розраховано на його єлекторат, а само бабок-пенсіонерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ