На чолі списку Об’єднання «Самопоміч» до міськради – доцент ЧНУ і зять Чинуша

2
4671
Інна Чинуш-Брязкало, Настя та Андрій Брязкало. Фото з facebook.com
Загрузка...

Об’єднання «Самопоміч» презентувала список своїх кандидатів на виборах до Чернівецької міської ради, які відбудуться 25 жовтня 2015 р.

 

Перший номер (як кажуть, «незгораємий») отримав доцент кафедри Економіки підприємства та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Богдан Ковалюк (з березня 2015 року – виконавчий директор ПАТ Цегельний завод №1).

Другим у списку (за алфавітом) фігурує директор ТОВ «Бізнес центр «Буковина» Андрій Брязкало, якого опоненти «Самопомочі» називають, передусім, «зятем Чинуша». Андрій справді одружений на старшій доньці Валерія Чинуша – Інні, яка закінчила з червоним дипломом фармацевтичний факультет та магістратуру БДМУ, нині пише дисертацію на фармацевтичну тему і попутно на волонтерських засадах веде групи колективного схуднення.

Сам Валерій Чинуш, як відомо, – успішний бізнесмен, Заслужений працівник сфери послуг, у 2002, 2006 та 2010 роках обирався депутатом Чернівецької міської ради, знаний меценат (зокрема, спорту: з початку 2000-х років активно підтримує місцевий футбол, з 2005 року – постійний генеральний партнер міської федерації футболу, співорганізатор і спонсор масштабного проекту «Буковинська миля», допомагає утримувати «спортінтернат» в Кіцмані, підтримував і підтримує багатьох провідних спортсменів краю, серед яких і одна з героїнь нещодавнього чемпіонату світу з легкої атлетики Наталка Лупу).

Політтехнологи зуміли внушити найбільш довірливій частині електорату тезу, що Чинуш нібито якийсь негативний персонаж. При цьому ні самі «політичні гіпнотизери», ні «жертви політтехнологій» не можуть привести жодних прикладів негативної діяльності Валерія Чинуша. Частіше виборці не знайомі і ніколи не стикались особисто з самим Валерієм Миколайовичем. Але просто «політично повірили» і передають далі таким же, що він – поганий:)

Це нагадує відомий анекдот: «Мені Ойстрах не подобається! – А де ти його чув?! – А мені Рабинович вчора награв» І цим «анекдотним принципом» тепер активно користуються опоненти «Самопомочі», намагаючись «розкручувати» в негативному контексті те, що в списку є «зять Чинуша». А сам «зять» вже не мав би нікого цікавити – яка у нього освіта, де він працював і працює, чим займається заснована ним «Асоціація готельєрів м. Чернівців» і т.п.

На думку цих противників «Самопомочі», електорат має «судити про Ойстраха виключно за тим, як награє Рабинович»:) Але чи насправді можна всіх переконати, що «Ойстрах погано грає»?.. Як мінімум, керівники Об’єднання «Самопоміч» розібрались з цими «нюансами» інформаційної боротьби проти партії і не стали оцінювати своїх потенційних кандидатів за тим, що «награв Рабинович»;)

А тепер повернемось до всього списку. Його затвердили на конференції, в якій взяли участь член організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ярослав Цуркан, голова обласного осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та керівник виборчого штабу Андрій Рогатюк, голова міського осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Віктор Гищук, член організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»  Леся Гусар та члени виконкому обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Всі присутні на конференції  політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» одноголосно підтвердили участь у виборах до Чернівецької міської ради та висунули для участі на виборах 19 кандидатів в депутати.

Повний список кандидатів в депутати до Чернівецької міської ради на виборах 25 жовтня 2015 року від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»:

Богдан Ковалюк. Фото: samopomich.ua
Богдан Ковалюк. Фото: samopomich.ua

Список очолив доцент кафедри ЧНУ Богдан Ковалюк;

Андрій Брязкало – директор ТОВ «Бізнес центр Буковина»;

Тетяна Волошинюк – співзасновник і технічний директор ППФ «Фенікс ВТ»;

Віталій Гавриш – підприємець;

Віктор Гищук – керівник компанії «Insert innovation»;

Леся Гусар – доцент кафедри кримінального права ЧНУ;

Олеся Гусар – студентка КНТУ;

Максим Зубик – підприємець;

Володимир Колесник – лікар-невролог;

Ольга Левкун – студентка ЧНУ;

Віталій Матвієнко – головний спеціаліст управління по надзвичайним ситуаціям ЧОДА;

Михайло Микитюк – активіст «Самопомочі»;

Аліна Олевич – журналіст телеканалу «Чернівецький Промінь»;

Олексій Попович – комерційний директор ТОВ «Ті, що виграють»;

Аліна Прокопоє – директор Чернівецької філії ТОВ «Нова Пошта»;

Андрій Рогатюк – голова обласного осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та керівник виборчого штабу;

Максим Соколов – технічний директор інтернет-провайдера Лінкор;

Олександр Ставчанський – підприємець;

Денис Тимофєєв – студент ЧНУ.

Біографії можна подивитися тут:

fakty.cv.ua
Використані дані прес-служби «Об’єднання «Самопоміч» Буковина, SportBuk.com, інших ЗМІ

Буковинці на чемпіонаті України з бігу на 10 км по шосе (20.09.15).

***

***

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

    • Список ще не закритий. Це раз. Серед “кандидатів у кандидати” до міськради фігурував Іван Гешко. Мазурашу був серед потенційних кандидатів до обласної ради. Чи будуть балотуватися, незабаром дізнаємось;)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ