АТОшнику, який бореться за права побратимів, потрібна допомога на лікування…

7
1070
Загрузка...

Учасника АТО, який після демобілізації включився  в активну боротьбу за права побратимів-АТОшників, «догнали» наслідки участі в бойових діях, і тепер він потребує лікування, на які, звісно, потрібні кошти…

 

Мова про Євгенія Марусика, якого більше знають за позивним «Карандаш». Як відомо, він пішов добровольцем служити в зону АТО – у складі батальйону «Айдар». Під час виконання бойових завдань потрапив під хімічну атаку. Ще контузило, але на це, як сам зазначає, не звертав увагу, бо не турбувало…

27 березня 2015 р. демобілізувався за станом здоров’я. Вдома, крім роботи (комп’ютерний дизайн), до якої повернувся, активно захищає інтереси АТОшників та їх родин. Тобто займається громадською діяльністю.

На жаль, наслідки участі в АТО даються взнаки. Хімічний опік легень, астма… Зібрався на лікування до Німеччини. Вирішив зробити в Чернівцях МРТ, щоби в Німеччині не платити. І… виявили пухлину в голові…

Виїзд на лікування до Німеччини запланований на 12 вересня. І плани лікувальні доводиться корегувати.

Зрозуміло, що потрібні кошти. І зрозуміло, що держава (влада) мало чим може допомогти. А підтримати учасника АТО і активіста треба!

Редакція fakty.cv.ua звертається до всіх, хто має можливість:

Приватбанк

5168-7556-0039-7265
Марусик Євгеній Володимирович

Дякуємо за небайдужість!

***

Конкретні запитання владі щодо земельних ділянок для учасників АТО

***

АТОвець: Спершу хотів «відмазатись», але після перших загиблих буковинців передумав

***

Мер «застукав» у РАЦСі АТОвця, який 4 рази переносив весілля

***

Загрузка...

7 КОМЕНТАРІ

  • Микола, я виїжаю 12 вересня (у себоту в 8 ранку) до цього часу пропоную зустрітись і розставити всі крапки над “і” або пиши тут, в чому афера (судячи з обвинувачення не одна), в чому півчернівців укурсі?
   Нешановний, за слова потрібно буде відповісти.

 1. Микола, про що півчернівців укурсі? Я би до від”їзду хотів би з Вами особисто зустрітись. Афера у чому заключається? Микола, я чекаю.

 2. 1. Микола, яка афера, чи афери навіть, судячи з обвинувачення?
  2. Про що півчернівців укурсі?
  3. За слова прийдеться відповісти!

 3. Я дуже хотів би побачити, або почути якусь конкретику і факти, НЕшановний Миколо, чи як тебе там по-справжньому.

 4. Микола, дуже шкода, що ми з тобою не зустрінемось до мого від’їзду, але я думаю, що згодом обов’язково зустрінемось і ти мені розкажеш про всі мої афери, що відомі половині Чернівців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ