Ще одна образа на мера, або Чи потрібні Чернівцям інформаційні стели для туристів?

3
517
Такі інформаційні стели встановлюють за кордоном
Загрузка...

Чернівці називають «новим Львовом» внутрішнього туризму, місто має неабиякі туристичні перспективи, тож ініціативи, пов’язані з розвитком туризму, мали би бути серед пріоритетів у влади…

 

Ініціатор акції «Гривня на стелу» звернувся за підтримкою до місцевої влади, але вийшов від мера «ні з чим» і без жодної конкретики. Про це голова «Асоціації готельєрів міста Чернівців» Андрій Брязкало повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі:

«Друзі!

Раді сповістити, що в рамках акції «Гривня на стелу» ми спільними зусиллями, разом з громадськими організаціями та небайдужими чернівчанами, на сьогоднішній день зібрали не багато не мало 70% від орієнтовної вартості однієї стели!!!

Як влучно підмітило видання «Фокус»: Чернівці – це «новий Львів» внутрішнього туризму.

Чернівці справді мають шалений туристичний потенціал, певну позитивну динаміку можна побачити навіть в цей непростий час.

Це нас надихає і ми маємо непереборне бажання до Дня Незалежності встановити п’ять інформаційних стел в центральній частині міста (передусім, для зручності туристів, які привозять гроші в наше місто). А відтак, вже маючи частину коштів та підтримку громади, як голова «Асоціації готельєрів міста Чернівців», я сьогодні (поки дописав пост після перемоги «Шахтаря» – вже вчора:) ) звернувся за підтримкою та допомогою до місцевої влади, яка донедавна активно підтримувала туристичні ініціативи громади. Незважаючи на закиди певних громадських активістів, що до влади звертатися – час гаяти, переконаний, що істинна народжується саме в діалозі.

На жаль, громадські активісти у дечому мали і рацію. Прочекавши годину на прийом до мера та відвідавши його з листом пропозицією, так і пішов «ні з чим», абсолютно ніякої конкретики. Стели ми встановимо в будь-якому випадку, бо зрозуміло, що це є вимогою часу і реальним внеском в розвиток туризму. Але літо добігає кінця, на носі ряд визначних подій: День Незалежності, Міжнародний літературний фестиваль «MERIDIAN CZERNOVITZ», зрештою, День міста. Кожний день пролітає, як мить, та, як кажуть, «на вагу золота» для нас.

Закликаємо всіх небайдужих людей підтримати наші світлі ідеї! Якщо буде багато лайків, може, і мер, який активний в ФБ, інакше поставиться до цієї ініціативи.

Репост вітається!

P.S. Може, у когось є ідеї та пропозиції в контексті, будемо вдячні…»

А ви як думаєте – варто зараз владі підтримати цю ініціативу і посприяти встановленню тих інформаційних стел (орієнтовна вартість – до 10 тис. грн.), які даватимуть місту туристичні дивіденди, чи зараз не до цього?..

fakty.cv.ua

***

Ставлення до ініціативи щодо встановлення інформаційних стел для туристів

Результати

Loading ... Loading ...

***

***

***

Про проблему недоступності туристично привабливих об’єктів і не лише (відео)

***

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Якісь перші подібні кроки були в цьому напрямку ще за часів Михайлишина. Але якийсь талановитий чиновник робив машинний переклад на англійську мову і, зрозуміло, що те пішло не на користь ні місту, ні іноземним туристам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ