Весняний Кубок КВН на підтримку воїнів АТО виграла команда «ПЕ» (відео)

1
784
Загрузка...

Десять команд з Буковини та Хмельниччини взяли участь у Весняному Кубку КВН-2015, який відбувся 14 травня у Літньому театрі.

 

Попри прохолодну дощову погоду, на сцені Літнього театру було «гаряче» – від запальних виступів юних кавеенників, серед яких було й чимало дебютантів.

Найяскравіше, на думку журі на чолі з міським головою Олексієм Каспруком, виступили представники Буковинської державної фінансово-економічного університету – Команда «ПЕ» та «На березових бруньках». Думки членів журі розійшлися. Але балів більше заробила Команда «ПЕ», яка отримала одразу два трофеї – як «Найкмітливіша команда» та переможець «Весняного Кубку КВН 2015». Команді «На березових бруньках» дістався кубок за 2 місце.

Десь недалеко від «головних лауреатів» були команди «Зупинка Фастівська» (Чернівці), «Ім. Грушевського» (ЧНУ, історичний факультет) та «Фокс-ПП» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.). Але вони отримали просто дипломи учасників. Як і «Гроші на штори» (педколедж ЧНУ), «Без баб» (ЧНУ, факультет педагогіки та соціальної роботи) та «Golden Ladies» (педколедж ЧНУ).

В якості спеціальних гостей виступили також збірна «2012» та Команда «ЧЕ».

Голова Ради Буковинського клубу КВН Тетяна Гордіца зізналась, що через відомі події в країні більше схилялась до думки не проводити цей Кубок КВН. Але команди є, готуються і хочуть виступати, тому, зрештою, таки вирішили офіційно відкрити «змагальний сезон», спрямувавши «Весняний Кубок КВН» на підтримку воїнів АТО та вимушених переселенців.

Звітний «КВН-марафон» відбувся за підтримки Чернівецької міської ради, кафе інтелектуальних ігор «Малина IQ» та інших партнерів клубу.

Фото будуть додані.

Гра транслювалась в онлайні на chv.tv. Переглянути запис можна тут:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ