Свідок аварії: смерть Кузьми – не випадковість (відео)

9
61405
Загрузка...

Розмова зі свідком аварії, в якій загинув зірковий співак Андрій Кузьменко («Скрябін»), вказує на те, що це фатальне ДТП могло бути свідомо спровоковане.

 

Громадський діяч Роман Реведжук пов’язує це з гострими висловлюваннями Андрія Кузьменка на адресу влади. Зокрема, це «червоною ниткою» простежується в останніх інтерв’ю Кузьми «Скрябіна».

Кузьма Скрябін до Порошенка і Ко: За скільки ви продали Україну?

«Офіційна інформація і свідчення очевидця ДТП де загинув легендарний Андрій Кузьменко “Скрябін” значно розбігаються!» – каже п. Роман.

Роман Реведжук виклав в інтернет розмову зі свідком аварії. За його словами, «свідок, який їхав позаду Кузьми говорить: “Коли я приїхав в ДАІ, в мене взяли номер телефону і сказали, якщо буду потрібен то подзвонять, ніхто не брав жодних свідчень”
Аналізуючи останнє інтерв’ю Андрія, розумію одне – страх перед його авторитетною думкою цілком міг заволодіти розсудком і пішли на таке.
Так, можна говорити, що багато автокатастроф відбувається із за необережності, чи порушення правил ДР. Але небагато з них є випадковістю.
Отримав контакт хлопця котрого за півкілометра обігнали два авто. В першій був Кузьма, інша “Хонда” в ній і був виконавець ДТП».

«Також хлопець говорить, що молоковоз стояв, як би чекав і в потрібний час рушив вперед та зробив відповідний маневр, – продовжує Роман Реведжук. – Де машина Кузьми була зажата з обох сторін, а відповідний маневр молоковоза, який підставив під удар задню вісь дає зрозуміти був певний розрахунок.

Я не надто добре знав Андрія, та пам’ятаю якось завели розмову про авта, то виявляється він колись з Польщі їх ганяв і з Німеччини. Водити він вмів добре авто і він це синхроннна гармонія і багаторічний досвід давав йому достатньо впевненості!
З самої першої секунди, як дізнався про трагедію – не повірив в випадковість і зараз не вірю.
Читав багато висловлювань, страшно тільки одне, що люди так швидко роблять висновки.
Розмовляючи з свідком, той говорить “Хонда справа зрівнялася з авто Кузьменка, аж той змушений був виїхати на зустрічну смугу. Побачивши запаркований молоковоз також враховуючи крутий поворот він думав вдасться його проїхати та не розрахував на провокаційний маневр з протилежної сторони.
За словами свідка, «Хонду» часто бачить в Дніпропетровську, після того як написав про це у Фейсбук через декілька годин сторінка заблокована. Також дивні дзвінки отримує, каже цілий день вчора з вимогою зустрітися. А ще в придачу журналісти «наярюють».
Я його розумію, жив собі спокійно, а тут стільки уваги, коли «роздуплився» куди вліз, нашвидкуруч зібрав речі та й переїхав в інше місто. Каже, взагалі закордон має намір, бо тільки там в безпеці зможе розповісти.

Я знаю, чим закінчуються подібні «докопування до істини». Вчора на прощанні пообіцяв собі й Андрію: не зупинюсь ні перед чим. Не може так бути, скільки ще треба Вам смертей, аби ви напилися крові. Скільки будете мучити ще українців. Гадаєте, вам то так з рук зійде? Якщо не давав людині життя, то й не можеш його забирати.
Думаєте комусь від цього легше, що скажемо: “Спи спокійно, земля пухом, вічна пам’ять” і т.д. Стандартний набір слів – пафос!
А на душі смуток, біль та неспокій.
Знаєте, в Україні є найбільші дві біди:
1. Війна Америки з Росією!
2. Боротьба за виживання!
Збудників цього не буду називати, просто не можу зрозуміти: “Чому б не розбомбити Америку й Росію, та повісити трьох найбільших внутрішніх ворогів України!”
Боже, скільки ще хочуть в мене людей забрати?!

Треба закінчувати зовнішню війну, бо будемо плавно переходити до посиленої внутрішньої, і так регулярно – а її штучно затягнули вже далі нікуди!
Робота йде на винищення цвіту нації!

P.S.: Якщо надумаєте мене вбити, то виконайте останнє прохання:
“Свого батька я не бачив, в мене двоє дітей – дуже прошу, тільки не робіть вже інших сиротами”…»

Ось таке публічне звернення Романа Реведжука…

Розмова зі свідком

***

Водночас, відомий автогонщик і громадський діяч Олексій Мочанов вважає ці розмови (про невипадковість аварії) безпідставними:

150204-Mochanov-pro-Kuzjmu

Загрузка...

9 КОМЕНТАРІ

  1. Якщо подивитись на характер пошкоджень, то це на 101% правда, але жалко що вона вже нам нічого не поверне…

  2. наш дорогий президент прибрав “міль” ( як говорив Кузьма в своєму інтерв*ю останньому), треба чекати свідчень пасажирки( якщо її не приберуть в палаті поки вона в комі), як бачимо до свідка аварії їм *насрати* і мусора все легко списали на правопорушення, так все і робиться в нашій державі.

  3. Зазвичай водії, із-за інстинкту самозбереження людини, ніколи не підставляють свою сторону під удар, неважливо яка це швидкість, це є інстинкт самозбереження людини. При експертизі ДАІ це повинні були б урахувати. Але корупція є корупція.
    На мою думку це умисне вбивство і свідок є реальним!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ