Головний податківець Буковини не пустив підлеглого відпочивати в Еміратах

1
361
Загрузка...

Відмову у відпустці отримав начальник управління, який вказав у заяві, що має намір провести її з виїздом в Об’єднані Арабські Емірати.

 

Про рішення відмовити підлеглому у відпустці «з нюансом» начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак повідомив на свій сторінці в соціальній мережі:

«Сьогодні прийняв рішення не надавати відпустку начальнику слідчого управління ГУ ДФС у Чернівецькій області для відпочинку в Об`єднаних Арабських Еміратах.
Вважаю, що в цей складний час не гоже так демонстративно зневажати колег, які знаходяться в зоні АТО та тих 90% колег, які думають чи витратити 25 грн. на обід, а чи взяти з дому бутерброд.
На запитання: “Звідки гроші?” (адже ж в трудовій біографії тільки 22 роки вислуги в податковій). Відповів: “Батько дав”.
Можливо не варто було б надавати публічності цій інформації, якби не дзвінок головного лікаря однієї з комунальних лікарських установ з проханням відпустити у відпустку сина колеги…(тобто сина того лікаря, хто “дав гроші на ОАЕ”)
… і якби не другий ДУЖЕ ЕМОЦІЙНИЙ дзвінок від жінки, яка представилася дружиною начальника слідчого управління ГУ ДФС у Чернівецькій області з погрозами ставити свічки у церкві…
Поки що запропонував написати заяву за власним бажанням (вислуга 22 роки дає можливість спокійно піти на пенсію), а “батькові гроші” можливо варто вкласти у власну справу і чесно заробити не тільки на Арабські Емірати.
Бо щось у цій державі має мінятися!
Якщо це ще комусь потрібно…»

fakty.cv.ua

Загрузка...

1 коментар

  1. А що, державним службовцям у заяві обов’язково вказувати, де будеш проводити відпустку?!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ