Суд зобов’язав НАБУ розслідувати схеми Курченка в інтересах Порошенка!

1
184
Загрузка...

Солом’янський районний суд міста Києва задовольнив скаргу народного депутата Віталія Купрія (Блок Петра Порошенка) на бездіяльність НАБУ, детективи якого відмовились розслідувати тіньові операції екс-голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна та Сергія Курченка в інтересах президента Петра Порошенка.

Про це повідомив сам нардеп на своїй сторінці у Facebook: «У діях цих людей є ознаки кримінальних злочинів, передбачених статтями 209, 212, 364 Кримінального кодексу – легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, ухилення від сплати податків і зловживання владою або службовим становищем.

Нагадаю, телеканал Al Jazeera опублікував розслідування, присвячене угоді з купівлі 28-річним олігархом Сергієм Курченком медіа-холдингу UMH Holdings, який у 2013 році належав екс-голові Адміністрації Президента Борису Ложкіну (http://www.aljazeera.com/…/poroshenko-sacks-lozhkin-news-50…).

У матеріалі, зокрема, розповідаються умови цієї угоди й участь у ній офшорної компанії Петра Порошенка. Повний текст розслідування за посиланням: https://www.pravda.com.ua/articles/2018/02/8/7171029/.

Із журналістських розслідувань випливає факт, що в реєстрі установчих документів кіпрських компаній Порошенко в день продажу був акціонером і все ще володів своїми акціями через компанію на Британських Віргінських Островах. Тобто президент отримав вигоду від цієї угоди в розмірі 15 мільйонів доларів, потроївши свої початкові інвестиції!

Сергій Курченко при купівлі UMH Group розрахувався з Борисом Ложкіним і його спільниками коштами, отриманими з позики, забезпеченої вкраденими активами з бюджету України. Останні, в свою чергу, не сплатили податки в казну держави. Загальна сума завданих збитків від цих тіньових схем становить близько 80 мільйонів доларів!

Сподіваюсь, що тепер директор НАБУ Артем Ситник знайде в собі сили та мужність для розслідування цієї масштабної корупційної оборудки й поверне державі вкрадені гроші!»

Віталій Купрій днями вже задавав публічно запитання, чому НАБУ не розслідує злочини президента Петра Порошенка

fakty.cv.ua

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ