Бурбак – Продан: «пов’язані назавжди»:) (фото)

2
887
Загрузка...

«Чудо пара» – з таким підписом чернівецький керівник фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак «засвітив» фото брата з нардепкою Оксаною Продан.

Вони сфотографувались разом на прийомі Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернста Райхеля на честь відкриття Почесного консульства Німеччини у Чернівцях 28.09.2017 р.

Який зміст вклав Максим Юрійович у підпис до фото («чудо пара»), складно сказати. Можна лише констатувати, що на Проданів (особливо чоловіка Оксани Петрівни – депутата міськради Василя Продана) він нерідко публічно «наїжджає», причому не завжди коректно. Попри те, що і Максим Бурбак, і його «головний соратник» Арсеній Яценюк свого часу були, приміром, з Оксаною Продан «по одну сторону барикад». Та й з Василем Проданом, який з часів «помаранчевої революції» асоціюється з «Нашою Україною».

Схоже, саме проти Василя Сафроновича спрямовує найбільшу порцію негативу в публічній площині Максим Юрійович. За іронією долі, вони… «пов’язані назавжди» визначенням «смотрящий». Василя Продана називали «смотрящим» у Чернівцях за часів секретарства Віталія Михайлішина, а Максим Бурбак ніби став таким на Буковині після зміни влади внаслідок Революції Гідності. Хоча толком ніхто не може пояснити, «що таке смотрящий і з чим його їдять»:) Навіть самі «смотрящі» (якщо вони такими справді були чи є).

Ну, і якщо повертатися до фото Олексія Бурбака з Оксаною Продан, можна жартома припустити, що Максим Юрійович просто заздрить брату, який «не шугається» знаних земляків, занесених теперішнім «смотрящим» до «чорного списку»:) Та й сам він не раз і не два фігурував на фото з Продан. Але то для нього, напевно, залишилось у «далекому минулому»:) Тепер їх «міцно розділила» політика. Або амбіції. А як щодо «спільними зусиллями»?..:) Впливові політики разом, мабуть, могли би набагато більше хорошого і корисного робити для рідного міста та земляків;) Але «то таке», як любить повторювати знаний футбольний фахівець Мирон Маркевич:)

fakty.cv.ua

***

***

***

У Чернівцях відкрили Почесне консульство Німеччини (відео)

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ