Сигнал з народу: Поліція почала зупиняти авто без причин, як ДАІ (відео)

15
20547
Загрузка...

Нова поліція починаєте діяти на дорогах методами старої ДАІ – таке тривожне твердження розповсюджують в інтернеті.

 

Дмитро Сало розмістив на Facebook у групі «Патрульна поліція Чернівців» відео, на якому зафіксовано, що поліцейський назвав причиною зупинки те, що не горить фара, але коли водій з пасажиром вийшли з машини і підійшли пересвідчитися, чи є проблема, виявилось, що обидві фари горять.

«Зупинили, щоби понюхати водія. А причину придумали – не горить фара. Все як в ДАІ», – прокоментували відео на Youtube.

А ось згаданий пост п. Дмитра (мовою оригіналу):

«Сегодня подтвердились наши подозрения.
Говорите новая полиция?
Немного странным было то, что нас на одном и том же месте, два дня подряд остановили полицейские за то, что якобы не горит фара.
Но как оказалось, в районе Калиновского рынка у многих водителей при странных обстоятельствах перестают светить левые фары. После того, как удивленный водитель выходит посмотреть, полицейские, понюхав его начинают удивленно хлопать глазами и говорить, что только что не горело. Потом быстро прыгают в еще уцелевший Приус и сматываются с места незаконной остановки.
Все эти уловки стали следствием того, что куратором полицейских стал самый гнилой гаишник города Труфин. Мы узнаем его повадки. Полицейские бесприкословно выполняют все его приказы по выполнению планов по постановам.
Вот на этом видео сняты двое таких “новых полицейских”. Возможно они орудуют на Калине целыми шайками-экипажами.
Фамилия одного из них – Барладин. Его мы уже начали привлекать к суду за вынесение неправомерных штрафов».

Якщо вам відомі інші подібні факти про безпричинну зупинку транспортних засобів представниками нової поліції, – просимо повідомляти (fakty.cv@gmail.com). Або, можливо, хтось може пояснити можливу правдивість твердження поліцейського, що фара справді не горіла, коли авто рухалось, а потім її увімкнули?..

fakty.cv.ua

***

Загрузка...

15 КОМЕНТАРІ

 1. Ось зразу видно”щирого українця”, маю на увазі тих кого зупинили. Замість того щоб зробити щось добре, нове для України, змінити систему, як один згадує, вони суки підготовлюються, спеціально порушуть мінімальні ПДР і потім ніби стають народними героями. Та ви підіть у зону проведення АТО і там станьте героями. А ні, ви вирішили домахатись до простих поліцейський, які вам нічого поганого вчинити не можуть.

  ГАНЬБА ТАКИМ ЛЮДЯМ!!!

 2. Ось зразу видно”щирого українця”, маю на увазі тих кого зупинили. Замість того щоб зробити щось добре, нове для України, змінити систему, як один згадує, вони суки підготовлюються, спеціально порушуть мінімальні ПДР і потім ніби стають народними героями. Та ви підіть у зону проведення АТО і там станьте героями. А ні, ви вирішили домахатись до простих поліцейський, які вам нічого поганого вчинити не можуть.

  ГАНЬБА ТАКИМ ЛЮДЯМ!!!

  І ще, журналісти на тій самій хвилі, пишуть точно так як треба тим хто знімав. Пишіть щось адекватне, а не придумане і сфальшоване

  • п. Василю (перепрошуємо, якщо це псевдонім), тут немає аналітики, а ВІДЕО, тобто ВІДЕО-ФАКТ. Ви маєте інші ФАКТИ, які стосуються цієї інформації? Будь-ласка – розказуйте. Може, у Вас є відео, яке підтверджує, що справді фара не горіла – ціни не буде;)
   Нам однаково, чи це “як комусь треба” чи навпаки – просто факти… А люди нехай самі собі роблять висновки

 3. Ось зразу видно”щирого українця”, маю на увазі тих кого зупинили. Замість того щоб зробити щось добре, нове для України, змінити систему, як один згадує, вони суки підготовлюються, спеціально порушуть мінімальні ПДР і потім ніби стають народними героями. Та ви підіть у зону проведення АТО і там станьте героями. А ні, ви вирішили домахатись до простих поліцейський, які вам нічого поганого вчинити не можуть.

  ГАНЬБА ТАКИМ ЛЮДЯМ!!!

  І з такими журналістами у нас також немає майбутнього. Чого ви не пише правду, а суто те що потрібно тим двом розумникам? Напевне тому що всі читатимуть і збільшиться відвідуваність вашого сайту???

  І ще, журналісти на тій самій хвилі, пишуть точно так як треба тим хто знімав. Пишіть щось адекватне, а не придумане і сфальшоване

 4. Ви не маєте право говорити від народу. Ви говорите самі за себе. А щодо поліції то ви не те що безкультурна людина, ви лицемір. Не там ви доказуєте.

  • п. Андрію, ви до кого звертаєтесь? Хто лицемір, хто, що і де має доказувати? Хто від народу говорить, на Вашу думку? Чи “Сигнал з народу” Ви сприймаєте як синонім ледь не “офіційні результати референдуму на тему…”?
   Ваш не дуже коректний коментар – теж “з народу”, і що? Ви ж пишете, що вважаєте за потрібне. І сприймаєте цей ВІДЕО-ФАКТ так, як Вам здається правильно. Маєте докази того, що водій і пасажир з цього відео справді порушили? Будь ласка – надайте, додамо до інформації. Лише факти…

 5. Ще б додали інформацію, про водіїв, взагалі б ціни не було. Бо якщо врахувати, що один з них колишній міліціонер, якого поперли з органів, то все виглядає трохи по іншому.

 6. У Івано Франківську,теж такі поліціянти є!!Неодноразово зупиняють без причини. Правда у нас, популярна версія зупинки, це розмова по мобільному.

 7. Я тут вірю більше поліцейским,тих кого зупинили два клоуна які хочуть побільше переглядів на ютубі;) хоч я і скептично відношусь до нової поліції але ці 2 поліцейских адекватні і добре відповіли блогерам. Мені цікаво як би вони заспівали в європі як би їх там зупинив поліцейский ахаха)))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ