Міськрада виділила ще 200 тис. на ФК «Буковина», і це не все… (відео)

1
540
Стадіон "Буковина" – базовий для футболу та легкої атлетики
Загрузка...

У другій день засідання сесії міської ради, яка розпочалась 24.09.15, були позитивно вирішені і деякі спортивні питання.

 

Зокрема, депутати підтримали рішення виділити ще 200 тис. грн. футбольному клубу «Буковина». Не так давно, нагадаємо, міська рада виділила вже 400 тис. грн. клубу.

Крім цього, депутат Валерій Чинуш, який є головою обласної федерації легкої атлетики, запропонував виділити кошти і на підтримку легкої атлетики, адже це вид спорту, який найчастіше був представлений буковинцями на Олімпійських іграх, а база для тренувань, як кажуть, не витримує критики – легкоатлетичні доріжки давно застаріли фізично і морально, стан закритих трьох доріжок під трибунами (так звана «труба») – ще сумніший… Вирішили дати протокольне доручення передбачити під час формування бюджету на 2016 рік кошти на ремонт легкоатлетичних доріжок.

Депутат Іван Боднар, який був почесним президентом фут зального клубу «Меркурій», вніс пропозицію дати протокольне доручення також закласти ще до 500 тис. грн. на підтримку ФСК «Буковина» наступного року. На це міський голова Олексій Каспрук пожартував, що, мовляв, зараз завалите і виділення 200 тис.:)

Взагалі і ця сесія була непростою. Хоча, на відміну від інших над складних, за 2 дні все-таки вдалося ухвалити низку потрібних місту рішень.

fakty.cv.ua

Сесія 24.09.15

***

***

Продовження 25.09.15

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ