6 червня у Чернівцях молодь може отримати роботу «під патронатом» Марини Порошенко

1
504
Загрузка...

У суботу, 6 червня 2015 р., на території центрального парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка в рамках всеукраїнського національного проекту «Місто професій» зберуться соціально активні компанії «роботодавці». Місія дуже почесна та відповідальна – не просто презентувати професію, а надати роботу юним працівникам.

 

Проект реалізовується за підтримки першої леді країни  Марини Порошенко, Голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенка.

«Місто професій» – соціальний проект, мета якого – профорієнтаційна робота з дітьми усіх верств та вікових категорій.

Наразі проект вже відвідав Білу Церкву, Вінницю, Київ та Вишгород. Заплановано проведення ще в 20 містах України. Механіка проекту – на вході до імпровізованого містечка кожна дитина отримує паспорт та має можливість «влаштуватися на роботу». Сумлінні та старанні юні «працівники» отримують заробітну плату за виконану роботу витратити, яку вони мають змогу в крамниці солодощів та подарунків.

Прогнозована кількість дітей, що відвідають «Місто професій» у Чернівцях, – близько 5 000 віком від двох до вісімнадцяти років.

Це унікальний проект, що дає можливість кожній дитині спробувати себе в різних професіях. Більше Двадцяти «роботодавців» презентують професії, зокрема, пожежного, кінолога, криміналіста, інспектора ДАЇ, моделі, журналіста тощо.

Додаткова інформація та відео: facebook.com

Тетяна ЛЮЛЬКА,

головний ідеолог проекту «Місто професій

093 370-42-25

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ