Бурбак звинуватив Бешлея у брехні щодо київської прописки і надав документ про військовий облік

1
742
Загрузка...

Народний депутат Максим Бурбак показав документ, який свідчить, що Володимир Бешлей перебуває на тимчасовому військовому обліку в м. Києві.

 

Ось що написав щодо цього на своїй сторінці у соціальній мережі п. Максим:

«”Великий борець з корупцією” Бешлей виявляється ще й великим брехлом. В останньому опублікованому інтерв’ю він звинуватив чернівецького мера Каспрука в “розповсюдженні абсолютної маячні щодо киівської прописки” місцевого опришка. Так, виписався з службової квартири в Чернівцях. Про це він пам’ятає . Але де ж прописався? Тут часткова амнезія. Надаю документ, який отримав ще в квітні. Вам робити висновки, а Бешлею освіжити пам’ять.
P.S. Може він на чергових місцевих виборах буде балотуватися до Київськоі міськради, членом громади якої він перебуває?»
Цю саму відповідь щодо тимчасового військового обліку «засвітив» в коментарях навколо матеріалу «Бешлей розказав про київську прописку, за що забирають квартиру і не лише» і Володимир Антонюк.

Нагадаємо, що відповідаючи на запитання fakty.cv.ua щодо київської прописки, Володимир Бешлей зазначив: «Інформація озвучена Каспруком про мою прописку в Києві є абсолютною маячнею».

У відповіді на запит народного депутата йдеться про тимчасовий військовий облік. Це означає, напевно, що і прописка тимчасова. На який термін і у зв’язку з чим, – це питання. Можливо, п. Володимир зможе пояснити і це…

Володимир Бешлей відреагував дуже оперативно:

«Бурбак виконує доручення виборців сокирянщини – слідкує за Бешлеєм!

Така увага збоку мера Олексія Каспрука (Олексій Каспрук) та цілого міністра, двічі нардепа Максима Бурбака (Maksym Burbak) трохи дивує.

Замість того, щоб займатися одному господаркою, а іншому законотворчістю вони стежать за мною.

Те, що Бурбак плутає прописку з військовим обліком не дивно, адже яких знань можна очікувати від товариша, якого залишали в університеті на другий рік за «успішне навчання», і перше місце роботи якого міністр.

Для тих хто організовує та кришує контрабанду в області, ще раз пояснюю – Я НІКОЛИ НЕ МАВ НІЯКОЇ ПРОПИСКИ, КРІМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ!

Очевидно я дуже їм заважаю, бо спочатку житло відбирають, потім хотять в АТО відправити, прокуратуру та суди на мене натравлюють.

Незважаючи на це все і надалі буду викривати всі їхні схеми! Красти їм точно легко не буде!!!»

Георгій МАЗУРАШУ, fakty.cv.ua

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ