Ревізор у Чернівцях виявив «найстрашнішу дорогу в Україні» і калюжу крові (відео)

1
3452
Загрузка...

Найстрашнішою дорогою в Україні назвали представники творчої групи популярної програми «Ревізор» вулицю Б. Хмельницького у центрі Чернівців, яку вже багато років, як кажуть, не можуть довести до пуття.

 

Під час зйомок на вул. Б. Хмельницького місцеві мешканці зібрались на стихійний мітинг і наскаржилися «телегостям» на цю «дорожню біду». Згодом цю «славну вулицю» можна буде побачити в ефірі.

Також «Ревізор» під час цього візиту «засвітився» у міській раді і в одному з супермаркетів. Висновок щодо нього розмістив в інтернет Андрій Бордіян.

https://youtu.be/uwMsaKvABjI

***

Команда соціального проекту закликає владу Чернівців до відповіді160128-Revizor-Hmelnytsjkogo-foto

Творча група «Ревізора» зараз у Чернівцях. Заїхавши в місто, команда виявила величезну проблему, з якою місцеві жителі не можуть впоратися вже багато років. Йдеться про вулицю Богдана Хмельницького в центрі міста, яка стала легендарною для місцевих жителів.

Більше п’яти років тому там почали міняти комунікації: зняли бруківку, провели необхідні роботи і… ремонт зупинився. Рівень дороги майже на півметра нижчий, ніж люки, що стирчать з неї. Дірки в дорожньому полотні закриті бетонними блоками і листами металу. Більше того, рівень дороги на Хмельницького значно нижчий за рівень прилеглих вулиць, що дуже ускладнює рух автомобілів і пішоходів.160129-Revizor-foto-1

Місцеві жителі задихаються від пилу та бруду, які проникають у вікна. Люди падають і калічаться, переходячи з одного боку вулиці на інший. Місцева влада обіцяли навести лад ще у травні 2015 року. Виділені на це суми обчислювалися мільйонами гривень. Та свято на вулиці так і не настало. Щоб привернути до цієї проблеми увагу всієї країни, «Ревізор» вперше перевірив дорогу!

– По вулиці Хмельницького йти дуже складно – кругом ями. Щоб перейти дорогу, треба спуститися з тротуару, а це відчутна висота. Деякі місцеві жителі навіть змайстрували собі імпровізовані дерев’яні «сходинки», – розповідає директор Творчого Об’єднання Нового каналу Вікторія Бурдукова. – Я вже не кажу, як складно пересуватися матусям з візочками та інвалідам. Нещодавно на цій вулиці у каналізаційний люк впала літня людина і зламала собі стегно. Відкриті люки закрили… величезними бетонними плитами, які лежать посеред проїжджої частини! Та найцікавіше, що немає жодних коректних попереджувальних дорожніх знаків. Вже коли проїдеш усе це «пекло», бачиш знак «Проїзд заборонено». Там дуже легко залишити колесо, підвіску, захист днища.

Побачивши команду «Ревізора», місцеві жителі зійшлися на стихійний мітинг і одразу звернулися по допомогу. Вони розлючені, адже вже котрий рік поспіль не можуть добитися дій від місцевої влади.

– Вперше «Ревізор» провів ревізію дороги, щоб про цю проблему дізналися усі. Ми все зняли, зробили необхідні заміри і звернулися до міської влади, – продовжує Вікторія. – Громадськість права – всі сплачують податки. Більше того, дорожній збір закладений у ціні бензину. Куди йдуть ці гроші? Дуже хотілося б, щоб керівництво міста почало хоч щось робити!

strasti.novy.tv

***

Журналіст «2+2» здивований різними поглядами чернівецьких колег на проблему неякісних бронежилетів

***

Скандальні «броніки-топіки» вилучили у бійців і повертають до Чернівців (фото)

***

Ремонт «знаменитої» вулиці Б. Хмельницького знову затягується… (відео)

***

На Б.Хмельницького вдруге за тиждень прорвало воду, а водогін то новенький (+відео)

***

Ще одне відеозвернення кандидата, і знову – «знаменита» вул. Б. Хмельницького

***

Представлено проект капітального ремонту вулиці Богдана Хмельницького

***

Вулиця Богдана Хмельницького: свіжі фото “Багнюки” і цікаві роздуми мешканців

***

Вулиця Б.Хмельницького колись буде відремонтована?

***

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ