У Чернівцях виступатиме екзотичний литовський сайнд-перформер Арма Агарта

0
273
Загрузка...

У середу, 29.04.15, у Чернівцях відбудеться концерт литовського саунд-перформера Arma Agharta та київського інді-проекту Light Dreams.

 

Отож, 29 квітня, о 20:00, в Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) виступатимуть литовський артист, саунд-перформер Arma Agharta (voice – electronics – objects – perfromance art) та київський проект Light Dreams (electronica – downtempo – IDM – ambient).

Arma Agharta, Вільнюс, Литва (голос, об’єкти, електроніка, імпровізація, перформанс арт)

Звукові перформанси Arma Agharta простягаються на великій території між нестримними виверженнями хаотичних шумів і психоделічними гіпно-ритуалами. Незважаючи на те, що його живе звучання, видобуте за допомогою аналогових інструментів, формально вписується в знайомі категорії lo-fi, drone і ritual noise, насправді ж в ньому присутньо набагато більше складно описуваних елементів шаманізму, що сприймаються інстинктивно, утробно. Сам виконавець, що стрибає посеред свого ритуального інвентарю, одягнений кожного разу в різні екзотичні вбрання, включно з моторошною маскою неіснуючого племені, перукою неандертальця або іншим непередбачуваним аксесуаром, теж нагадує провідника у світ забутих духів. Однак все це не так серйозно, як може здатися: ще один значний елемент виступів Арми — це абсурдний гумор, що занурює слухача в інфантильний простір підсвідомості через дивні рухи тіла, спонтанні імпровізаційні ігри та голос, не пов’язаний з сенсами і перетворений на незрозумілу глосолалію.

Арма також є одним з найбільш часто і широко гастролюючих представників литовської експериментальної сцени. Така рухливість приносить, з одного боку, нові джерела натхнення, добре помітні після кожного інтенсивного турне, а з іншого — схильність до спільних проектів різної спрямованості з іншими андерграундними авторами.

З 2007 року більше 150 разів виступав з різними концептуальними сольними проектами в Канаді, США, Росії, Україні, Німеччині, Великобританії, Норвегії, Австрії, Нідерландах, Польщі, Фінляндії, Сербії, Словаччині, Угорщині, Чехії та країнах Балтії.

Арма брав участь у наступних фестивалях: Sonic Circuits (США), Cocart (Польща), Experi-mental (США), Sound Around (Росія), Sonic (Данія), SOTU (Нідерланди), Porin Juhlaviikot (Фінляндія), а також у всіх основних литовських фестивалях: Speigas, Supynes, Menuo Juodaragis, STRcamp, Centras, Dezintegracija, Creature.

Його записи виходили виключно в касетному форматі на російських і литовських лейблах. В даний час Арма також працює над спільними проектами з відомим литовським експериментатором і композитором Артурасом Бумштейнасом (Refusenik).

 

www.arma.lt

soundcloud.com/arma_agharta

www.agharta.lt

 

Light Dreams

(electronica – downtempo – IDM – ambient, Kyiv, Ukraine)

Київський indie проект, що виконує музику на стику Downtempo, IDM та Ambient.

Вдала спроба поєднати живі інструменти та електронне звучання з використанням семплів, дозволило Light Dreams зазвучати в своїй неповторній манері. Підмішуючи в свої композиції елементи Acid-Jazz’a, IDM’a і Ambient ‘a, музиканти донині продовжують експериментувати зі звуком.

На сьогоднішній день Light Dreams справедливо можна вважати одним з головних українських колективів, що працює у стилі Downtempo.

 

facebook.com/lightdreams

soundcloud.com/light-dreams

 

Організатор: формація DZESTRA

www.dzestra.org

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ