Колишній мер Заставни виграв суд у теперішнього

0
306
Ярослав Цуркан
Загрузка...

Колишній мер Заставни Ярослав Цуркан у судовому порядку захистив свою честь і гідність у результаті позову проти чинного голови Заставнівської ОТГ Василя Радиша.

Про це свідчить рішення Заставнівського районного суду, яке публікує видання «ІнБук». Зокрема, суд постановив визнати недостовірною інформацію, яка опублікована в заставнівській газеті «Голос краю» № 33 (1395) від 17 серпня 2017 р. під назвою «Де правда?» за авторством Василя Радиша.

Сам політичний та громадський діяч Ярослав Цуркан прокоментував ситуацію наступним чином: «Для мене це рішення суду було принциповим і знаковим. Є люди, які перебувають при владі і володіють достатніми ресурсами, що дозволяють їм робити важливі речі на благо громади. Але перебуваючи при владі чи маючи великі достатки, не можна публічно говорити неправду і паплюжити інших людей, навіть якщо вони вам не подобаються чи мають інші громадсько-політичні переконання. Це неправильно!

Я людина не конфліктна (і це багато кому відомо), тому прощаю Василю Йосиповичу та іншим їхні емоційні і різкі слова в мій бік та в бік моєї родини. Проте це рішення Заставнівського суду розставляє всі крапки над «і» та показує іншим буковинцям шлях до захисту свого доброго імені. Це важкий і довгий шлях, але я його пройшов і це приклад того, що кожний, хто відчуває несправедливість з боку представників влади чи багатіїв, має право і можливість себе захистити в цій країні».

За нашою інформацією, адвокатом відповідача Василя Радиша подано скаргу до Чернівецького апеляційного суду, де буде продовжено розгляд у даній справі.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ